Мы в соцсетях
У межах підсумкових уроків зарубіжної літератури викладач загальноосвітніх дисциплін ВПУ № 75 І.Ю. Фінчук-Цвіркун запросила здобувачів освіти груп ТЕ-18-3, К-18-4 відкрити для себе поезію рідного краю.


Ірина Юріївна наголосила, що Покровщина – стародавній край, який завжди вирізнявся щирістю, гостинністю і працьовитістю людей, мальовничими селами, колоритною самобутністю звичаїв, давньою історією поселень. Наші талановиті земляки мають досвід публікацій своїх творів у республіканській, обласній і місцевій пресі, видали по кілька поетичних збірок, є переможцями літературних конкурсів.

Ольга Протасова, Анна Вітлянчук та Анна Шаповалова представили цікаве й змістовне дослідження про поетів “Натхненних рідною землею”. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Бориса Тенети, Пилипа Голубничого, Володимира Матюша.
Учениці познайомили присутніх з творчістю В. Чепурко, О. Гасенка, Л. Федоренко, Ю. Ніколаєнка та багатьох інших майстрів художнього слова.

Анна Вітлянчук поділилася особистим досвідом спілкування з поетами нашого краю. Дівчина зауважила, що кожного ранку, рухаючись у шаленому ритмі життя, ми зустрічаємо цих талановитих особистостей і навіть не усвідомлюємо, що саме вони назавжди залишуться в літературній історії нашого краю.

Завідувачка бібліотеки Т.О. Карабут, як справжній “слідопит” у пошуках поетичних талантів у стінах училища, запропонувала юнакам і дівчатам познайомитися з творчими надбаннями випускників нашого закладу, які також мають хист до пера і є активними учасниками поетичного клубу “Мрія”. Майбутні кухарі й електрики мали змогу насолодитися віршами, авторами яких є Дар’я Козаченко, Ірина Орленко, Юлія Гайдрих, Ольга Воропаєва та інші.

Гості заходу – викладачі А.В. Ковнір, О.В. Провора, М.Б. Медяний і бібліотекар Н.В. Ганжа – мали змогу вперше відкрити для себе І.Ю. Фінчук-Цвіркун як автора власних поетичних рядків. Відверта інтимна лірика Ірини Юріївни заворожила всіх присутніх.
Варто зауважити, що мандрівка поетичними сторінками рідного краю залишила приємні спогади.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Альона КОЛІСНИК,
керівник гуртка.
Коментарі: