Мы в соцсетях
Під такою назвою в учнів 2-Б класу опорної школи “НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – Покровський ліцей” пройшло чудове спортивне свято, в якому із задоволенням взяли участь і ми, батьки.


Готувалися ми й наші діти до цього свята заздалегідь: придумували назви й обирали командирів команд, розробляли ескізи емблем, малювали великий плакат, вчили девізи, незважаючи на щоденні клопоти, ходили на репетиції...

І, нарешті, свято почалося! На спортивному євромайданчику школи звучить весела музика. Команди батьків і дітей готові до шикування, вони обмінюються “кричалками”. Діти вигукують: “Наші батьки – супер-клас, ми підтримуємо вас!”. А у відповідь чують: “Настрій – клас, погода – клас, приєднайтеся до нас!”.

Лунають слова ведучої свята, класного керівника 2-Б класу Ірини Миколаївни Бойко, яка запрошує команди відрапортувати про готовність до гри. Командир команди учнів 2-Б класу “Спортивна сімейка” Вероніка Пасічник і командир команди батьків “Наша сила” Олександр Миколайович Назаренко повідомляють про повну готовність.

Щоб створити веселий настрій і гарно провести розминку до участі в святі долучилися учениці 9-х та 10-х класів Анастасія Горбань, Єлизавета Лимарь, Валерія Вовк. Дівчатка за кілька днів вивчили нові вправи для зарядки під музику. До речі, музичний супровід було підібрано дуже вдало: і музика 80-х років минулого століття, і сучасна, і навіть східні мелодії сплелися воєдино.

Аж ось почалися естафети, яких було безліч – спортивних, жартівливих, швидких і повільних. “Розминочка”, “Перенести повітряну кульку” ракеткою для бадмінтону, “Кенгуру”, “Змійка” для дітей, “Несе Галя воду...” та “На скакалці стрибай і машину між перешкодами прокачай!” для батьків, “Капітани”, “Тарзанка” і “Залізь на канат”.

Та найочікуванішим був футбольний турнір хлочиків і татусів. Як же довго наші діти до нього готувалися на уроках фізкультури!

Турнір розпочався піснею про футбол у виконанні дівчаток із 6-Б класу (музкерівник Т.В. Палій). Пісню “Україно, вперед!” усім нам подарували Анастасія Артюх, Катерина Дорощенко, Ілона Котляр, Катерина Новікова, Аліна Шаповалова, Аліна Філь. Спочатку між собою грали хлопчики, потім – татусі.

Це було того варте! Щоб подивитися на наші футбольні баталії, почали сходитися учні, вчителі і навіть люди, які проживають поруч із опорною школою. Батьки-футболісти грали з таким запалом, що аж ворота дрижали. Хоча й арбітр турніру, учень 6-Б класу Олексій Попов вів рахунок гри, у результаті все одно перемогла дружба.

Ось і настав момент нагородження, про що завчасно подбали члени батьківського комітету (голова Альона Геннадіївна Котляр). На застеленому скатертиною столі красувалися свіжоспечений коровай, справжній “золотий” кубок, медалі, грамоти, цукерки. Дітей нагородили медалями “За спортивні успіхи”, кубком “Кращим спортсменам” та грамотами, батьків – почесною грамотою “За спортивні досягнення” та цукерками. А потім ми зробили загальне фото на згадку про чудове спортивне свято, після чого діти пішли у їдальню смакувати короваєм, запашним чаєм і жваво обговорювати події.

То що дало нам це свято? Щодня ми, дорослі, кудись поспішаємо: дім, робота, щоденні клопоти. Та під час проведення заходу ми забули про все й отримали можливість повернутися в дитинство, коли можна ось так безтурботно проводити свій час, весело робити зарядку, грати у футбол...

І найголовніше те, що завдяки цьому святу, яке підготувала для нас Ірина Миколаївна Бойко, ми мали змогу ввесь день провести разом з нашими любимими дітками. Адже ніхто не підтримає їх так, як ми, батьки. А Нова українська школа – це школа партнерства, в чому ми знову пересвідчилися. Якщо ми всі разом – то можна подолати будь-які перешкоди!

Тому ми щиро дякуємо адміністрації закладу і особисто директору Л.О. Каліберді за чудові поради, музичному керівникові Т.В. Палію за музичний супровід, М.Ф. Чевюк за фото, А.М. Кравченку за відеозйомку, вчителю фізкультури А.С. Левчуку, медичній сестрі К.І. Голуб, учням 6-го, 9-го,10-го класів і, звичайно Ірині Миколаївні та нашим дітям за незабутні хвилини радості й бадьорого настрою.

До слова, І.М. Бойко пообіцяла, що таке спортивне свято повернеться наступного року і стане традиційним для нашого класу. Це супер! Головне, що дружно й разом!
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Із вдячністю
батьки учнів 2-Б класу
опорної школи.
Коментарі: