Мы в соцсетях
Щодня дитсадок “Барвінок” гостинно відчиняє свої двері для 42-х маленьких вихованців – наших діточок. Нам, батькам, поталанило, що цей заклад очолює небайдужа директорка Таміла Солнцева, яка підібрала згуртований, професійний колектив.

Вони разом дбають про те, щоб вихованці почувалися в садочку, немов удома. І це не лише уміле виховання і навчання, а й створення належних умов для всебічного розвитку малечі. Але не завжди в бюджеті вистачає коштів на все необхідне.

Ось і нещодавно виникла потреба в ремонті. Тому ми, батьки вихованців, звернулися по допомогу до благодійників. І нам не відмовили.

На наше прохання із задоволенням відгукнувся голова СФГ “Фенікс” Роман Миколайович Бубельний.

За виділені кошти ми придбали необхідні будівельні матеріали та виконали ремонтні роботи.

Зокрема переклеїли шпалери в спальній кімнаті молодшої групи, замінили каналізаційну трубу та змішувачі в харчоблоці, пофарбували підлогу в спальній кімнаті старшої групи та у святковому залі, встановили три нових умивальники, замінили змішувачі й труби в туалетній кімнаті.

Оплатили роботу майстра, який уклав кахель у харчоблоці й туалетній кімнаті.

Крім того, дітки старшої групи будуть пити смачне какао з нових чашок. А наводити порядок у садочку будуть новим пилососом.Усього придбано матеріалів і виконано робіт на суму понад 13 тисяч гривень.

У ремонтних роботах активну участь взяли увесь колектив садочка та батьки: Дмитро і Людмила Соколови, Валентина Кукса, Аліна Нечитайло, Людмила Ярохно, Марина Чорнобривець, Віта Манік, Сергій Кочмар, Руслана Біжко, Ася Стальченко, Анна Стальченко, Сергій Тихий, Валерія Шупік.

Від імені батьківського комітету висловлюю щиру вдячність Роману Миколайовичу за надані кошти, завдяки чому ми покращили умови перебування наших дітей у садочку, створивши ще більший затишок у ньому.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Валерія ШУПІК,
голова
батьківського комітету
ЗДО “Барвінок”.
Коментарі: