Мы в соцсетях
Урочисто й святково пролунав перший дзвінок для 380 учнів НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 1 – Покровська гімназія”.


У Покровському центрі дозвілля, де проходило свято Першого дзвоника, яблуку ніде було впасти. Яскраві букети осінніх квітів, святкове вбрання, гарні зачіски й величезні білі банти – усе налаштовувало на урочистий лад.

ДЕНЬ ЗНАНЬ. Здрастуй, Нова українська школо!


Особливо хвилюючим та незабутнім цей день став для тих дітлахів, які вперше переступили поріг Покровської гімназії. З наказом про зарахування учнів до першого класу присутніх ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи закладу О.В. Сухініна.Під теплі оплески й музику батьки завели до зали 46 першокласників, щоб ті влилися в дружну гімназійну родину. Їх радо зустріли перші вчителі Надія Іванівна Головко і Любов Миколаївна Лапенко.Після того, як кращі учні Олексій Неглазов, Єлизавета Логвиненко й Катерина Наглянець внесли прапор Покровської гімназії, пролунав Гімн України, і святкову лінійку з нагоди Першого дзвоника оголосили відкритою.З початком навчального року присутніх привітав директор Покровської гімназії С.Б. Божко.

– Не зважаючи на те, що позаду залишився яскравий літній відпочинок, перше вересня – це привід для радощів. Адже попереду на вас чекає дев’ять місяців напруженої праці, без якої нічого в житті не буває. Ви прийшли до оновленої школи, де все відремонтовано й пофарбовано зусиллями адміністрації, колективу закладу, батьківської громадськості, а також завдяки допомозі Покровської селищної ради, спонсорів. Також було встановлено спортивний майданчик на території закладу за кошти Покровської громади, завершено облаштування ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами, – сказав у своєму виступі Станіслав Борисович і нагородив Похвальними листами відмінників навчання.До слова запросили гостю свята – Покровського селищного голову С.А. Спажеву, яка від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату Покровської селищної ради поздоровила учнів, учителів і батьків зі святом, зазначивши, що за рахунок коштів Покровської громади було придбано нові парти для всіх першокласників, а також планується придбати обладнання для облаштування кабінету біології. Крім того, Світлана Анатоліївна вручила грошові премії і грамоти вчителям О.В. Сухініній і Ю.М. Буші, ціннний подарунок і грамоту – переможцю конкурсу “Лідер року”, учню Валентину Фролову, набори канцелярського приладдя – першокласникам.Представник ТОВ “Відродження” В.І. Іванченко також привітала всіх зі святом, передала вітання від генерального директора товариства В.М. Астіона і вручила першокласникам м’ячі й ігри.

Право надати перший дзвінок отримали першокласниця Дарина Правда і дев’ятикласник Валентин Фролов. А потім гімназисти відправилися на перший урок.

Після свята С.А. Спажева разом з першокласниками взяли участь в урочистому відкритті спортивного майданчика.

На головному фото: майбутні випускники гімназії з класними керівниками.

Наталія КІСТРІНА.

* * *

Барвиста осінь зустріла учнів, батьків і вчителів Великомихайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів незабутнім, урочистим святом Першого дзвінка.


Цього дня розпочався новий відлік часу для шістнадцяти першокласників Великомихайлівської школи. Їм пощастило навчатися за Концепцією Нової української школи. А двері до Країни знань першокласникам відкрила перша вчителька Людмила Євгеніївна Клітна.

З вітальним словом виступив директор школи Володимир Миколайович Тягнибіда, який вручив грамоти кращим учням, їхнім батькам і вчителям. Поздоровити зі святом дружну шкільну родину прийшли гості – виконавчий директор товариства “Дібрівське” Віталій Володимирович Василенко, провідний спеціаліст у сфері освіти Великомихайлівської ОТГ Роман Володимирович Марченко і голова батьківського комітету Марина Аркадіївна Цікава.Цієї вересневої пори школярів також привітали казкові друзі: Буратіно, Попелюшка, Барвінок і Ромашка. Вони принесли подарунки винуватцям свята: ключ до знань – від Буратіно, годинник для збереження часу – від Попелюшки, буквар – від Барвінка, чарівний дзвіночок – від Ромашки.

Першокласники отримали корисні настанови й хороші подарунки від старших учнів – майбутніх випускників. Своїх діточок благословили також батьки. За шкільною традицією право подати перший дзвінок отримали головні герої свята – першокласник Олексій Лопатка і учениця випускного класу Валерія Казарян.

Усі почули чарівний спів дзвінка – символа шкільного життя, який цьогоріч пролунав уперше і запросив учнів на перший урок.

Ольга КОЛІСНИК, педагог-організатор Великомихайлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

* * *

Першокласників Гаврилівської ЗОШ на святі Першого дзвоника чекав справжній сюрприз – феєрія-шоу, яке з любов’ю і фантазією підготувала їхня вчителька Наталія Іванівна Винник. Позитивні емоції, захват шоу викликало не лише у дітлахів, а й у всіх учасників свята.Наймолодші школярі з трепетом спостерігали, як виносять Державний Прапор України. Відкрила свято директор школи Г.П. Тимченко. А потім настало видовищне дійство. Мами першокласників, тримаючи в руках вишиті рушники, виконали художню композицію, яка символізувала єдність української держави.Потім через живий коридор з рушників діти зі своєю вчителькою пройшли у нове, незвідане шкільне життя. Перед малечею відкрилися двері Країни знань, нові горизонти пізнання великого, вічного, розумного. Першокласники випустили в небо різнокольорові кульки як символ початку нового етапу життя.

З початком нового навчального року присутніх привітав Маломихайлівський сільський голова А.В. Зайцев, вручив грамоту директору літнього пришкільного оздоровчого табору Н.Г. Войченко та грамоту педагогу-організатору В.Л. Катюсі за активну участь в організації і проведенні літньої оздоровчої кампанії. Заступник генерального директора ТОВ “Зоря” із загальних питань В.М. Рибенок від товариства вручив подарунки відмінникам навчання. Віктор Миколайович зазначив, що за ініціативи генерального директора товариства А.Д. Пучки школі виділено сто тисяч гривень на придбання ноутбуків та іншої оргтехніки. Вітав усіх зі святом і місцевий фермер І.Ю. Шаїн, який також прийшов на свято з подарунком.

Настоятель Свято-Миколаївського храму, отець Мирослав благословив учнів, учителів, батьків на успішний навчальний рік. А потім пролунав дзвінок, який покликав школярів на перший урок.

Валентина ПОНОМАРЬОВА.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Коментарі: