Мы в соцсетях

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРИМІЩЕННЯ ЦНАП. Для зручності й комфорту

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 27-11-2019, 09:25
Минулої п’ятниці відбулося урочиста презентація приміщення Центру надання адміністративних послуг Покровської об’єднаної територіальної громади. Центр створено за підтримки українських та шведських експертів міжнародної Програми “U-LEAD з Європою”.


Завдяки спільній праці громада змогла втілити в життя ідею команди селищної ради і вибороти грант на створення ЦНАП. Спеціалісти Центру надаватимуть більше 150 видів адмінпослуг.Під час презентації приміщення Центру присутніх привітали Покровський селищний голова Світлана Спажева, заступник директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко, директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна, голова Покровської районної ради Олександр Василенко, в. о. голови райдержадміністрації Людмила Давиденко.

Цікавий факт: Покровський ЦНАП – 63-й в Україні, 15-й – у мережі ЦНАПів, створених в ОТГ Дніпропетровщини, і четвертий – серед тих ОТГ, котрі підписали меморандум про співпрацю з місцевою районною державною адміністрацією.

Його спеціалісти, члени виконкому Покровської ОТГ пройшли навчання за п’ятьма модулями – спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг. На святі відбулося ще й вручення Сертифікатів директору ЦНАПу Олені Кисельовій, адміністраторам Олександру Лопатіну, Юлії Барвінко, Олені Остроух, Людмилі Гординській, Анастасії Соляник, Анастасії Кривошей, а також Інні Швидь, Тетяні Єрмак і Світлані Спажевій.До речі, на капітальний ремонт та облаштування будівлі ЦНАПу витрачено більше 5,4 млн. грн., у тому числі з державного бюджету – 3,6 млн. грн., 1,8 млн. – з місцевого бюджету. Окрім того, завдяки Програмі “U-LEAD з Європою” придбано обладнання та оргтехніку на понад 432 тис. грн.

Тепер тут є не тільки зона прийому громадян для надання послуг, а й зона очікування з електронною чергою, дитячий ігровий куточок, туалети з пристосуваннями для доступу людей з особливими потребами, пеленальний столик для відвідувачів з немовлятами. До того ж, ЦНАП має спеціальне обладнання – мобільний кейс і передбачено створення віддаленого робочого місця в Андріївському старостинському окрузі.

Хочеться вірити, що в цій установі, про яку було заявлено на святі як про супермаркет послуг, люди отримуватимуть дійсно якісні послуги.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Людмила ФЕДОРЕНКО.
Коментарі: