Мы в соцсетях
Років із сім тому я вже писала про частинку вулиці імені І.Г. Кісенка (територія сп “Победа”), що виходить до річки, а, точніше, про її дружних жителів, садиби яких потопають у квітах. Тоді я захоплювалася цвітінням чорнобривців, сентябринок і хризантем у дворах, бо потрапила туди восени.

Але дуже хотіла побачити буяння цієї рукотворної краси в теплу пору року. Тож, отримавши гостинне запрошення від жителів того справді райського куточка, знову побувала там.


Райський куточок


Мене відразу зачарували розмаїття кольорів, п’янкий аромат різнотрав’я і декоративних кущів. Чого тільки немає у тих дворах і навіть за парканами (до речі, й на городах!), щоб перехожі теж мали змогу милуватися красою: троянди, півонії, льон, маки, нарциси, сокирки та інші рослини, назв яких я навіть не знаю. Словом, паперу не вистачить, щоб перелічити все те, що там росте!

Так приємно, що господині Вікторія Єфіменко, Валентина Никипіла, Юлія Сліпич, Лариса Чепурна, Ольга Коновалюк, Павліна Чудник, Валентина Білогурова, Раїса Бабієнко, Ніна Бабієнко, Алла Показаньєва не покинули свого захоплення, продовжують вирощувати квіти, замовляють їх через мережу інтернет, діляться одна з одною розсадою й насінням нових видів і секретами, як краще доглядати за тією чи іншою рослиною.

За словами цих привітних жінок, справжній квітникар, закоханий у свою справу, купить на останню копійку не хлібину, а квітку. Адже пораючись у саду, можна забути і про тривоги, і про печалі, відволіктися від буденного і поганих думок, позбутися негативу.

Сусіди живуть дуже дружно, знаходять час і для спілкування, і для спільного відпочинку, завжди підтримають одне одного в скрутну хвилину, розділять радість від щасливих моментів. Крім того, можуть разом потрудитися на користь і собі, і оточуючим.

Так нещодавно за ініціативи депутата Покровської селищної ради Олександра Чепурного жителі вулиці імені Кісенка організували суботник і прибрали берег річки Вовча, куди можна спуститися з цієї вулиці й де недобросовісні господарі викидають своє сміття та непотріб. Ці активні люди вирішили довести до ладу прибережну територію і повернути їй хоча б якусь привабливість. А незабаром планують облаштувати дитячий майданчик, висадити квіти, якими залюбки поділяться тамтешні господині.

До слова, вони пригадали, як колись, у 80-х роках минулого століття, на цьому бережку висадили берізки, липи, горіхи, завезли пісок, облаштували пляж. Діти були задоволені, адже мали змогу влітку відпочити, скупатися, позасмагати, набратися сил і здоров’я. А онукам, на жаль, уже не пощастило, бо дохазяйнувалися до ручки: лише все руйнуємо, захаращуємо, занапащаємо.

Дійсно, жителі вулиці, названої на честь нашого славетного колишнього голови колгоспу “Победа” Івана Григоровича Кісенка, не соромлять його пам’яті. А кожному з нас варто брати приклад з цих хороших людей, приклад дружності, любові до своєї рідної домівки й довкілля.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія КІСТРІНА.
Коментарі: