Мы в соцсетях
Олександрівські сільський будинок культури та бібліотека перебувають на карантині. Двері нашого закладу зачинено для відвідувачів, але це не означає, що життя зупинилося. Ми продовжуємо натхненно працювати і в таких обмежених умовах. Ми перейшли на індивідуальні плани роботи.

Зокрема написали проєкт під назвою “Олександрівський сільський будинок культури Покровської ОТГ Дніпропетровської області – модернізований мистецький простір для якісного дозвілля мешканців громади”. Подали його на обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Окрім того, подали заявку на участь у дистанційному міжнародному конкурсі “Україна єднає світ”.

Щоб не втрачати зв’язок зі своїми прихильниками, поціновувачами нашої творчості, глядацькою аудиторією, ми створили групи у Фейсбуці “Олександрівський сільський будинок культури” та “Олександрівська сільська бібліотека”. Ще раз хочемо наголосити, що ідея створення онлайн-простору для спілкування, для обміну новинами в літературі і книговидавництві, в культурному житті громади, України, світу стала просто необхідною в умовах карантину.

У дні карантину працюємо над оновленням репертуару для творчих колективів, які діють при нашому будинку культури. Продовжуємо поповнювати новими світлинами рубрику “Ретро-фото” з життя села та району. Ведемо відео-уроки з виготовлення поробок, сувенірів до Великодніх свят. Навіть плануємо проводити відео-уроки з вокалу театрального мистецтва та фітнесу.

Не втрачаємо зв’язки

Тетяна БУГАЙ.

Окрім того, що готуємо виставку-огляд “ПРОчитай ПРО Покровське”, плануємо провести флеш-моб “Фото з книгою”.

І, звичайно, в цих умовах дбаємо про дезінфекцію робочих місць, приміщень закладу культури.

Надворі – весна. І щоб там не відбувалося, і в душі – вона також розквітла.

Хочеться відчувати тепло, хочеться насолоджуватися красою. Тож, окрім творчої роботи, проводимо толоки з упорядкування прилеглої території, паркової зони, дитячого та спортивного майданчиків, меморіального комплексу. І віримо, що все буде добре!

На головному знімку: Алла ОМЕЛЬЯНЕНКО.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Алла Омельяненко,
директор
Олександрівського СБК.
Тетяна Бугай,
бібліотекар
Олександрівського СБК.
Коментарі: