Мы в соцсетях
Учасники святкового концерту, присвяченого Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва “Серце. Уява. Розум”, що відбувся в Орлівському СБК, учергове продемонстрували своїм шанувальникам те середовище, де народжується місцева культура. Адже, справді, культпрацівник має і велике серце, і гострий розум, і багату уяву!


Протягом цілої години глядачі могли насолоджуватися чудовими різножанровими номерами. Бо це саме для них артисти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, читали вірші, показували веселі гумористичні номери.

Однією з родзинок свята стала “подорож в Італію”, куди запросили ведучі Олена Радецька та Олександр Чубенко. Вони перенесли глядачів у цю далеку й цікаву країну, розбудивши уяву розповіддю легенди про народний танок “Тарантела”, а найменші учасники художньої самодіяльності Ліза та Ульяна Шістко, Злата Ковальчук і Маша Шелест, Ліза Олексієнко і Діана Айсабекова ще й продемонстрували цей незвичний танець на сцені будинку культури.

Звичайно ж, свої хореографічні здібності показала також старша група танцювального колективу “Джерельце” – Юлія Касьяненко, Діана Сукач, Діана Ярова, Катя Шийка, Влада Олексієнко. Дівчата виконали ніжний і зворушливий, чарівний і чаруючий вальс, а на прохання глядачів – ще й змістовно символічну композицію “Діти війни”.

Жодне свято в Орлівському СБК не проходить без виступу учасників драматичного гуртка. Цього разу Олександр Чубенко, Валерій і Наталія Шийки дуже артистично вчили присутніх процедурі правильного запрошення на день народження. А ті ж ведучі в музичному супроводі (за фортепіано – Паша Радецький) мовою поезії проникали в душі глядачів з проханням говорити теплі та ніжні слова своїм близьким не завтра, післязавтра чи через місяць, а саме сьогодні, бо це потрібно, як і вияв справжньої любові.

Запалив серця гурт “Веселі дівчата”, члени якого, граючи на ложках (колектив “Джерельце”), тамбуринах (Валентина Копичай і Валентина Іванченко), бубоні (Олена Ященко), тріскачці (Юлія Кирилюс), музичних палицях (Світлана Ковальчук) і спонукаючи до активності, неабияк підняли всім настрій.

Та яке свято без пісні – веселої чи ліричної, журливої чи надихаючої? Глядачі, як завжди, насолоджувалися гарним співом наших талановитих артистів: неповторної Олени Ященко, веселої Даші Фоміченко, зірочки-студентки, дівчини з чудовим голосом Крістіни Тарасової.

Особливими родзинками концерту з нагоди професійного свята стали виступи представників КП “Покровська дитяча музична школа”, директор якої Людмила Сергіївна Мицик протягом багатьох років підтримує наш колектив і надає творчу допомогу. Неперевершений виступ Тимофія Мицика, який зіграв на скрипці чотири музичні композиції, викликав шквал аплодисментів і вигуки “Браво!”

А його талановитий тато (викладач ДМШ) Тарас Мицик, привітавши всіх глядачів, свої музичні подарунки зробив адресними і змістовно наповненими: для художнього керівника Олени Ященко виконав пісню “Ах, какая женщина”, для режисера Олени Радецької – “Фантазер”, для аматорів Орлівської сцени – “Артист”, а для присутніх у залі – “Попурі пісень 80-х років”. Зал був у захваті й від виступу найменших гостей – Аня Мицик і Марійка Топчій по-дитячому дуже безпосередньо виконали пісню “Ти – сусід і я – сусід”.

Цим спільним концертом орлівські та покровські самодіяльні артисти ще раз довели, що у них на відмінно, мов нерозлучне професійне тріо, працюють Серце, Уява, Розум, що своєю діяльністю вони здатні творити справжні дива. Ці люди – наша гордість, бо більшість із них до роботи будинку культури мають опосередковане відношення, адже вони тут не працюють, але після роботи, замість того, щоб відпочити, ходять на репетиції. Тому свято працівників культури – це свято всіх творчих людей!
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олена РАДЕЦЬКА.
Коментарі: