Мы в соцсетях
ДЕ ЗА КОРДОНОМ українцям пропонують зарплату істотно вищу, ніж удома? На які саме професії найбільший попит? Скласти таке пересічне уявлення можна, спираючись на відомості пропозицій спеціалізованих сайтів із працевлаштування. Зокрема, понад дві третини закордонних вакансій припадає на Польщу. На другому місці — Чехія. У цих країнах найзатребуванішими є висококваліфіковані слюсарі, електрогазозварники, токарі, монтажники будівельних конструкцій, мулярі. У середньому їм пропонують зарплату, еквівалентну 30-50 тисячам гривень на місяць. У Німеччині так само передусім шукають різноробочих. Високий там попит і на сортувальників та водіїв. Пересічно в цій країні готові платити заробітчанам близько 41 тисячі гривень на місяць.

В Угорщині, Словаччині заробітки приїжджих помітно нижчі — 25 тисяч гривень. На п’ятому місці за кількістю вакансій — ізраїльські роботодавці. Запрошують різноробочих, будівельників, прибиральників і пакувальників. Але пропонують найсоліднішу зарплату — приблизно 55 тисяч щомісяця, як на наші гроші. Це у п’ять разів вище за середню заробітну плату в Україні.

Також, якщо поставити мету, то можна знайти роботу і в Норвегії. Там обіцяють платити 78 тисяч гривень на місяць. Проте, враховуючи захмарну вартість проживання і харчування у цій скандинавській країні, щось заробити на життя зможуть лише ті, хто існуватиме у прямому сенсі в спартанських умовах.

http://www.silskivisti.kiev.ua
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Коментарі: