Мы в соцсетях


Стан доріг у нашій громаді – одна з глобальних проблем, яка викликає чи не найбільше нарікань і вирішення якої місцеві жителі хотіли б у першу чергу.

Втративши надію на допомогу з боку місцевої влади в питанні ремонту доріг, ініціативні покровчани взялися самотужки вирішувати цю проблему. Так приватний підприємець Олександр Боярчук власним коштом почав робити ямковий ремонт доріг на території сп «Победа» сумішшю зі шлаку та цементу. До речі, сам Олександр – корінний «победянець», тож йому небайдужі проблеми цього кутка нашого селища.

Заручившись підтримкою своїх знайомих, таких же небайдужих, активних покровчан, які згодилися виконати роботи, Олександр закупив усі необхідні для цього матеріали та надав техніку.Уже відремонтовано ділянку дороги від елеватора до станції Мечетна, «залатали» дорожнє покриття по вулиці Гоголя, закінчили роботи на провулку Заливний, вулицях Пушкіна та Падалки. Зараз ремонтують Набережну.

До слова, жителі тамтешніх вулиць, проїжджаючи мимо і спостерігаючи за роботою хлопців, зупинялися і від щирого серця дякували їм за таку добру справу.

Читайте також: http://pokrovske-news.com/novini/1153-onovili-vyizniy-znak.html
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Власна інформація.
Коментарі: