Мы в соцсетях
На численні прохання жителів села Писанці про встановлення автобусної зупинки в селі відразу відгукнувся голова СФГ “Фенікс” Роман Миколайович Бубельний. Відтепер діти чекають шкільний автобус у затишку, захищені від вітру й дощу.


Щоранку, впродовж довгого часу, двадцятеро дітей збиралися просто неба в очікування транспорту. Серед них - зовсім малеча – вихованці дитсадка.

Тому ми, жителі Писанців, неодноразово писали колективні звернення до місцевої влади з проханням розв'язувати цю проблему. Зверталися до очільників громади й через нашого депутата Аллу Волошину. Але зупинки встановлювали в інших населених пунктах, а нас – оминали.

Не дочекавшись дій від влади, Алла Волошина звернулася до мецената – Романа Бубельного. Роман Миколайович не відмовив, за власні кошти придбав усі необхідні матеріали й встановив затишну, нову зупинку.

Можливо, для когось це здається дрібницею, але із дрібниць складається життя. Тепер наші діти, чекаючи автобус, не будуть стояти на протягах та під зливовим дощем, від яких захищатиме довгоочікувана зупинка.

Тож ми щиро вдячні Роману Бубельному за цю добру справу. Хочеться, щоб таких людей було більше серед нас.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Любов КОВТОНЮК,
Лариса КОЦ,
Наталія КУРНОС
жительки села Писанці.
Коментарі:
Lewisgah
Lewisgah от 3 октября 2020 07:13
при выборе подходящего займа следует руководствоваться репутацией компании. Вот здесь есть список всех компаний по рейтингу с отзывами и прочей информацией срочный микрозайм на счет Для любителей спорта и особенно боевых искусств, да и для тренеров будет любознательно ознакомится с бой юфс Даже если говорить об этом коротко. Мир бокса таков. Впрочем как и весь спорт.Круто кночно, но важно правильно это принимать простата на курсе Что можете сказать по этому поводу?Просто оставлю здесь сылочку на входные двери купить Вот ещё один дверь на заказ омск Воздушные шарики на праздник детям, купить тут шары воздушные