Мы в соцсетях
Учениця 10 класу НВК “Маломихайлівська ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” ім. І.Г. Скакуна Дар’я Дем’янець, виборовши друге місце, ввійшла до числа переможців I Дитячого дистанційного відеоконкурсу серед ОТГ Дніпропетровщини “Громада очима дитини-2020”.


Представила свою громаду області


Ця дівчину односельці знають як гарну доню своїх батьків, відмінницю навчання, поціновувачку гуманітарних предметів, активістку громадського життя і юну художницю. Насправді, крім вивчення основних наук, багато чого вона любить робити своїми руками, наприклад, квітку посадити й викохати, а потім виготовити з бісеру її копію, або виготовити картину тим же бісером за номерами, або помилуватися навколишньою природою і піймати в кадр фотоапарата якусь красиву мить.

Та найбільше вона полюбляє малювати – спочатку це робила олівцем, а згодом спробувала акриловими фарбами на полотні й просто закохалася в процес творення пензликом. Її роботи неодноразово показували на шкільних та сільських виставках.

Не дивно, що й пропозицію взяти участь у конкурсі “Громада очима дітей”, яку цього року з метою виявлення та підтримки інтелектуального розвитку обдарованих дітей об’єднаних територіальних громад області, демонстрації їх здібностей, популяризації маловідомих фактів про громади та видатних мешканців Дніпропетровщини започаткувала Дніпропетровська обласна рада спільно з Дніпропетровською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування, дирекція школи та сільська рада запропонували саме їй.

Відповідальна і впевнена в собі Даша, яка, до того ж є слухачкою “Школи універ-сального журналіста” Національного університету “Острозька академія”, з ентузіазмом і зацікавленістю взялася до роботи. Сама писала сценарій майбутнього ролика, обмірковувала, як і що хотіла б показати, заступник директора НВК “Маломихайлівська ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” ім. І.Г. Скакуна Ірина Василівна Побєгова вносила корективи й допомагала з оформленням ідей, тато Віталій і мама Люда всебічно заохочували, а заступник Маломихайлівського сільського голови Олександр Валентинович Клименко надавав технічну допомогу.

Результат: відеоматеріал “Моя громада – найкраща”, представлений Дар’єю Дем’янець у віковій категорії 13-17 років у номінації “Відеозамальовка” на конкурсі “Громада очима дітей-2020” виборов друге місце і ввійшов у п’ятірку кращих дитячих відеороликів про громади області.Через карантинні обмеження підсумкових урочистостей, звісно, не було. Але нагороду з подарунками (диплом відповідного ступеня, квиток у кінотеатр і штатив для телефона/фотоапарата/відеокамери) з обласної ради передали в місцеву, і їх із задоволенням вручив школярці Маломихайлівський сільський голова Анатолій Вікторович Зайцев.
Навчальний заклад пишається своєю талановитою ученицею.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Людмила ФЕДОРЕНКО.
Коментарі: