Мы в соцсетях

У Маломихайлівській ОТГ відкриється ЦНАП

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 9-12-2020, 10:49
Наближається до завершення фаза впровадження Програми “U-LEAD з Європою”, згідно з якою в Маломихайлівській об’єднаній територіальній громаді скоро з’явиться власний сучасний Центр надання адміністративних послуг.


У Маломихайлівській ОТГ відкриється ЦНАП


“U-LEAD з Європою” є міжнародною програмою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма включає реалізацію двох компонентів: “U-LEAD з Європою: розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” та “U-LEAD з Європою: покращення якості надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування”.

Як пояснив Маломихайлівський сільський голова Анатолій Вікторович Зайцев: на фоні сучасних змін у суспільному житті українців створення спроможних об’єднаних територіальних громад – це ніби зміна свідомості громадян, а відповідно – і можливість змінювати життя людей на краще на рівні місцевого самоврядування. Адже децентралізація є однією з найважливіших реформ в Україні, а покращення якості надання адміністративних послуг – одним із ключових елементів успішності цього процесу. Місцева влада й спрямовує свої зусилля на те, аби мешканці населених пунктів мали ефективний доступ до необхідних адмінпослуг.

З огляду на це Маломихайлівська ОТГ, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі на створення Центрів надання адміністративних послуг, що його проводили в 2018 році за Програмою “U-LEAD з Європою”, увійшла в п’ятірку громад переможниць Дніпропетровського регіону.

ЦНАП створюється на умовах співфінансування. Згідно з Програмою “U-LEAD з Європою” з сільського бюджету Маломихайлівської ОТГ було витрачено 589 тис. грн на облаштування Центру: підготовлено приміщення відповідно до міжнародних стандартів (вимог технічного завдання). За донорські кошти вже придбано необхідні меблі, очікується надходження оргтехніки.

Центр надання адміністративних послуг складається з основного офісу, розташованого в приміщенні Маломихайлівського будинку культури й облаштованого пандусом, та віддаленого робочого місця у с. Гаврилівка.

Основний відділ ЦНАПу, розрахований на сім робочих місць, для зручностей обслуговування клієнтів створено без кабінетної системи. В окремій кімнаті здійснюватимуться хіба що нотаріальні дії. Також є кімнати для ведення переговорів та обслуговування персоналу.

Для зручностей ЦНАП облаштовано куточком самообслуговування клієнтів та очікування, є окрема туалетна кімната, в тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також дитячий куточок і пеленальний столик.В центральному офісі працюватимуть керівник ЦНАПу з повноваженнями адміністратора, спеціалісти з соціальних, земельних питань, з реєстрації місця проживання, державний реєстратор, а на віддаленому робочому місці – реєстратор.

Працівники ЦНАПу Маломихайлівської ОТГ надаватимуть населенню 214 адміністративних послуг, щодо яких триває завершальний етап підготовки інформаційних і технологічних карток. Незабаром із переліком послуг, інформацією про спеціалістів Центру та графіком їхньої роботи можна буде ознайомитися на офіційному сайті Маломихайлівської ОТГ за посиланням: m-msr.otg.dp.gov.ua.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Людмила ФЕДОРЕНКО.
Коментарі: