Мы в соцсетях
Головний інженер Павлоградського відділення АТ “Дніпропетровськгаз” Вікторія Тимкова та менеджер з господарської діяльності Покровської дільниці газового господарства Юрій Ревера провели ще одну зустріч, в якій узяли участь заступник селищного голови Покровської ТГ Віктор Пирков і представник місцевого ЗМІ.


   Нова зустріч –  нові роз’яснення


Розмова вийшла ще коротшою, ніж за попередньої зустрічі (з депутатами), бо найактуальнішим виявилося питання створення термінового відеозвернення газовиків до населення мікрорайону “Победа” в смт Покровське.

Представники “Дніпропетровськгазу” переконували в тому, що питання безпеки – понад усе. Адже газова система зараз “заповітрена”, після підключення до нової шафної установки (шафового газорегуляторого пункту) її треба “продути”, прочистити, щоб відкрити доступ для нового потоку якісного газу. А для того, щоб відновити процес розподілу газу клієнтам, не створивши вибухонебезпечної ситуації, слід попередньо відключити від газопостачання всіх споживачів цього виду палива.

– На жаль, – повідомили організатори цієї зустрічі, – далеко не всі люди розуміють важливість такого кроку. Понад 600 абонентів мікрорайону не впускають газовиків для перекриття газу хоча б на ввідних стояках. Хоча за законодавством і правилами користування газом, газовими приладами і газотранспортними системами споживач не має права перешкоджати у здійсненні планових ремонтних чи реконструкційних робіт.

Під час розмови було порушено кілька важливих для громади питань:

чому АТ “Дніпропетровськгаз” розпочало роботи без погодження селищної ради й чому його представники з’являються у домоволодіння без пред’явлення документів;

чому газопостачальна організація обрала шлях неправильної і дуже недостатньої інформаційної політики;

чому плата за проведення технічного обслуговування становить 529 грн для всіх споживачів, тоді як вона має бути індивідуальною;

чому люди досі не знають, що після розмежування мереж відбувся розподіл єдиного тарифу в газопостачанні не на дві, а на три складових (безпосереднє споживання газу як товару, транспортування газу до оселі, технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж і приладів) тощо.

Ну, з першим пунктом у цьому переліку складнувато, адже треба орієнтуватися у тонкощах відносин газопостачальної компанії та Покровської селищної ради, в комунальній власності якої знаходяться і газопроводи середнього тиску, і шафні установки, і станції катодного захисту.

Зневажливе ставлення працівників газового господарства до належного інформування, роз’яснювальної роботи й доброзичливого діалогу зі споживачами викликало шквал негативних емоцій, обурення споживачів газу стосовно дій працівників відповідної організації.

Заглядання (уповноважених на це осіб) раз на рік до димарів та з’єднань біля котлів за певну плату протягом кількох попередніх років породило в серцях людей недовіру й відчуття дармового викачування грошей із їхніх кишень, тож багато хто тепер із власників ігнорує або не розуміє необхідність технічного обслуговування спеціалістами частини газопроводу та газових приладів.

Єдина ціна (оті 529 грн) на укладення договору з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем і сам наступний техогляд, як сказала головна інженерка Павлоградського відділення В.А. Тимкова, – не видумана місцевими газовиками, а суму отримано внаслідок калькуляції конкретногого підприємства (головного офісу АТ “Дніпропетровськгаз”).

Розбиратися ще й розбиратися, аби зрозуміти... Але сьогодні на часі – таки відновлення постачання газу споживачам, що унеможливлюється не відключеними від мережі домоволодіннями. Виходить, поки не відключать (опломбують) останній стояк – нового підключення не отримає ніхто з тих 1395 споживачів, що користуються паливом від ШРП на “Победе”.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Людмила ФЕДОРЕНКО.
Коментарі: