Мы в соцсетях
Офіційне відкриття офісного приміщення Центру надання адміністративних послуг Маломихайлівської громади відбулося 21 вересня, у день одного з найбільших православних свят – Різдва Пресвятої Богородиці, по-народному – на Пречисту.


Як уже повідомлялося раніше на сторінках нашої газети, сучасний офіс облаштовано в одному із залів першого поверху Маломихайлівського будинку культури.

Причому кошти на реконструкцію приміщення було виділено з місцевого бюджету, а придбання меблів і оснащення робочих місць сучасною технікою профінансовано в рамках програми “U-LEAD з Європою”.

Маломихайлівський ЦНАП відкрито!


Приміщення ЦНАПу поділено на зони інформування, очікування та обслуговування клієнтів. Для працівників є кімната відпочинку, для відвідувачів – зручні дивани, для тих і інших – туалетна кімната з доступом для осіб з обмеженими можливостями та пеленальним столиком для немовлят.

У ЦНАПі облаштовано за сучасними технічними вимогами п’ять робочих місць для прийому й видачі документів, а також громадську приймальню – окрему кімнату, де громадяни отримують нотаріальні послуги. Усі процеси автоматизовано, центр під’єднано до єдиного програмно-технічного комплексу “Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області”.

Крім центрального офісу, ЦНАП має два віддалені робочі місця – у Гаврилівці та Просяній.

Працівники ЦНАПу надають жителям громади майже двісті адміністративних послуг, що мають найбільший попит, серед яких і реєстрація нерухомого майна, бізнесу, земельних ділянок, місця проживання, і оформлення документів на дитину, і вирішення житлових та соціальних питань, і отримання дозвільних документів тощо.

В урочистому відкритті ЦНАПу взяли участь заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний, заступник директора департаменту – начальника управління моніторингу, оцінки якості, розвитку адміністративних та електронних послуг департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного врядування облдержадміністрації Олена Лічманенко, голова Маломихайлівської громади Анатолій Зайцев, представники ЦНАПів Покровської та Великомихайлівської громад, працівники Маломихайлівської сільської ради, аматори сцени Маломихайлівського будинку культури та громадськість.

Як зазначив Анатолій Зайцев, громада йшла до створення і відкриття ЦНАПу довго, але наполегливо.

А начальниця цього сервісного центру Ірина Демченко наголосила на тому, що і працівники, і жителі громади задоволені, адже державні послуги стали для них ще доступнішими.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Людмила ФЕДОРЕНКО.
Коментарі: