Мы в соцсетях
Напередодні Дня пам’яті та примирення у райдержадміністрації вручили нагороди учасникам бойових дій у зоні АТО


До атовців зі словами вдячності за їхні патріотизм і мужність звернулися голова райдержадміністрації С.Г. Назарчук, голова районної ради О.М. Василенко, військовий комісар Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної допомоги Ю.Г. Балюра.
Всі вони бажали бійцям щастя, миру і добра. Потім керівники району вручили захисникам Вітчизни нагороди.

Відповідно до Указу Президента України з метою гідного відзначення осіб – захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, за сумлінне виконання військового обов’язку, мужність, професіоналізм, проявлені під час захисту Батьківщини, Відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції” та відповідно до Наказу начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України нагрудним знаком “Учасник АТО” нагородили В.В. Білицого, С.В. Борсука, Є.І. Зінченка, О.В. Тицького, С.І. Лабецького, С.С. Горбаня, О.М. Кундієва, А.Л. Коцара, В.В. Пошелюжного, Р.В. Мураєва, В.А. Каперцова, В.В. Мартиненка, А.А. Коломойця, О.В. Авсєнтьєва, С.М. Армашова, В.О. Долю, О.О. Канашина, О.В. Котельника, В.С. Стаєцького.

Отримуючи нагороди, солдати в запасі пообіцяли й надалі за потреби стояти на захисті суверенітету та цілісності України.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія ДІДОВИЧ.
Коментарі: