Мы в соцсетях
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Покровській РДА відбулася церемонія передачі державних нагород рідним загиблих земляків-покровчан С.В. Добропаса та М.В. Грінченка.


Вітаючи Нікіту Добропаса і Назара Грінченка, які скоро стануть першокласниками, з Днем захисту дітей, голова райдержадміністрації С.Г. Назарчук, голова районної ради О.М. Василенко, заступник військового комісара Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор О.В. Шкуркін висловили сподівання, що дитинство у хлопців буде сонячним, що вони нічого й ніколи не боятимуться і в майбутньому виростуть справжніми захисниками Вітчизни та рідних.


Представники районної влади разом із О.В. Шкуркіним, учасниками бойових дій – військовослужбовцями Покровського РТЦК та СП капітаном В.В. Білицим і старшим солдатом С.О. Безпалим, головним спеціалістом командування А.В. Давиденко передали нагороди (відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції”) учасників бойових дій С.В. Добропаса та М.В. Грінченка, які загинули під час безпосередньої участі в захисті територіальної цілісності України, їхнім сім’ям.
Нагороди отримали дружина Сергія Віталійовича Марія Анатоліївна та син Нікіта Добропаси, мати Миколи Вікторовича Валентина Михайлівна Пушкіна та син Назар Грінченко. Крім того, хлопцям вручили подарунки, які спеціально для них підготували військовики до Дня захисту дітей.
Публiкацiя:  Наталія Кістріна
Автор:
Людмила ФЕДОРЕНКО.
Коментарі: