Мы в соцсетях
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ


Комунальне підприємство "Покровське водопровідно-каналізаційне господарство" доводить до відома усіх споживачів про те, що відповідно до рішення виконкому Покровської селищної ради від 31.05.2019 року № 123/0/9-19 "Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах Покровської селищної об'єднаної територіальної громади" з 1 липня 2019 року запроваджено нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення розрахований згідно з вимогами чинного законодавства та є економічно обгрунтованим.

Головними причинами щодо необхідності підвищення тарифів є підвищення ціни на електроенергію для підприємств та підвищення Кабінетом Міністрів України рівня мінімальної заробітної плати. У результаті цих складових підприємство змушене було переглянути існуючі тарифи та привести їх у відповідність до чинних нормативів.

Інформуємо про те, що існуючі тарифи (які діяли до 01.07.2019 р.) вже не відповідали дійсності і не покривали витрати підприємства на виробництво послуг з водопостачання та водовідведення. Так на час останнього перегляду та встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання станом на 01.04.2016 року вартість 1 кВт/год становила 1,9073 грн., а з централізованого водовідведення станом на 01.10.2017 року вартість 1 кВт/год становила 1,975 грн. Станом на 01.07.2019 року вартість 1 кВт/год спожитої електроенергії становить 2,65596 грн.

Крім вищеназваних причин, у порівнянні з 2016 роком у 2019 році зросла вартість податку за користування надрами на 281,9%, також зріс податок за спеціальне використання води на 581,9%.

У діючому тарифі на послуги з централізованого водопостачання розмір мінімальної заробітної плати становив 1600,00 грн., на послуги з централізованого водовідведення 3200,00грн., А станом на 01 липня 2019 року мінімальний розмір заробітної плати встановлено у розмірі 4173,00 грн./міс.

Враховуючи вищевикладене, комунальне підприємство "Покровське ВКГ" звертається до усіх споживачів послуг з розумінням поставитися до підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення, адже від цього залежить функціонування не тільки системи водопостачання, а й усього підприємства в цілому.

* * *


ПОВІДОМЛЕННЯ


Відкрився новий магазин
“Рибна лавка”

У широкому асортименті:
риба солена, в’ялена, копчена, морожена,
рибні делікатеси.
Якість та доступні ціни приваблять кожного покупця.
Запрошуємо!!!

Адреса: смт Покровське, вул. Центральна, навпроти ТК “Центр”
(колишній магазин “Київські напівфабрикати”).


* * *

УВАГА!
Магазин “Київські напівфабрикати”
змінив місце розташування.
Ми знаходимося за адресою:
вул. Горького, 68-А, поряд із магазином
“Сири та ковбаси”.
Широкий асортимент напівфабрикатів ТМ “Полісся”,
а також м’ясо птиці охолоджене і заморожене.
Запрошуємо!!!
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Коментарі: