Мы в соцсетях

Сучасна податкова служба – це якісний податковий сервіс

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 27-11-2019, 11:52
Минулого понеділка відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування платників у Покровському районі. До слова, це вже 37-й центр Головного управління державної податкової служби у Дніпропетровській області та восьмий – у Західно-Донбаському управлінні ГУ ДПС у Дніпропетровській області.


На відкриття запросили голів об’єднаних територіальних громад та головних бухгалтерів цих громад, була присутня фахівець Головного управління державної податкової служби у Дніпропетровській області Олена Бодіна.

Начальник Покровської ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області Світлана Шевцова привітала учасників зібрання з відкриттям Центру, побажала усім плідної співпраці, а працівникам Центру – успіхів у роботі та натхнення.

– Метою створення Центрів обслуговування платників було і залишається забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг, здійснення інноваційних кроків у напрямку підвищення якості обслуговування громадян та бізнесу, удосконалення існуючих послуг та впровадження нових, переважно електронних сервісів.

У Центрі обслуговування платників Покровської ДПІ різними послугами будуть користуватися 1547 платників, які перебувають на обліку в Покровському районі. З них 451 – це юридичні особи, 1096 – фізичні особи-підприємці. Окрім того, послугами Центру користуватимуться громадяни, які отримують реєстраційний номер облікової картки платника податків – так звані ідентифікаційні номери.

Центри обслуговування платників надають комплекс послуг, зокрема 23 адміністративні послуги, а також консультативні та інформаційні послуги. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв платник податків має можливість ознайомитися на стендах у приміщенні Центру. Платники без черги можуть подати податкову звітність, отримати кваліфіковані консультації та адміністративні послуги.

Слід зазначити, що в секції “Обслуговування платників” Центру є комп’ютер, який підключено до інтернету і має необхідне програмне забезпечення. Це дозволяє платникам здійснювати повний цикл підготовки при подачі звітності у ДПІ. Для зручності відвідувачів є Wi-Fi.

Окрім того, сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в ДПС вирішувати дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронна звітність, використання персонального робочого місця у Електронному кабінеті платника, – зазначила Світлана Олексіївна у своєму виступі.

Олена Бодіна також привітала усіх з відкриттям Центру, висловила надію, що віднині платники податків отримуватимуть ще якісніший податковий сервіс.

Головні бухгалтери ОТГ дякували працівникам Покровської ДПІ за високу кваліфікацію, компетентність, креативність і порядність. Побажали їм натхненної праці та достойної зарплати.

На головному фото: податківці з гостями.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія ДІДОВИЧ.
Коментарі: