Мы в соцсетях

Навчальні стрільби для учнівської молоді

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 26-03-2019, 09:41
За підтримки Покровського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки 12 березня на базі військової частини смт Гвардійське Новомосковського району юнаки та дівчата ВПУ № 75, учні 10-11-х класів закладів освіти Покровського району взяли участь у навчальних стрільбах бойовими патронами з автомата Калашникова.


Перед молоддю виступили представники військових вузів міст Київ, Харків, Одеса, Львів. Також учасників стрільб привітали офіцери полігона.

Офіцери провели інструктаж з техніки безпеки. Усі юнаки тренувалися у збиранні-розбиранні автомата. Хлопці та дівчата отримали знання з основ медичної допомоги та ознайомилися з поводженням з вибухонебезпечними предметами.

Для виконання стрільби з АК кожен учасник отримав 11 патронів і засоби захисту – бронежилет, шолом сталевий. Учасники стрільб відповідально виконали поставлені завдання. Вони на практиці познайомилися зі зброєю. Навіть за цей короткий час учні стали ближчими до військової служби. Тому такі збори для молодих хлопців і дівчат дуже важливі.

Головна мета цього заходу полягала в тому, щоб кожен з учасників відчув, що таке постріл і як “живе” автомат. Звичайно, далеко не всі вражали ціль, та, головне, що вони не боялися зброї, звуку пострілу та отримали безліч позитивних емоцій. А їх було чимало, адже юнаки поставилися до стрільби, як до своєрідної посвяти у чоловіки.Навчальні стрільби для учнівської молоді


Хочеться подякувати організаторам цього заходу – військовому комісару Покровського РТЦК та СП, підполковнику Ю.Г. Балюрі, заступнику військового комісара з призову майору О.В. Шкуркіну, начальнику відділу, майору С.В. Борсуку.

Такі заходи сприяють вихованню патріотизму і поваги до професії військового – захисника Вітчизни.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олександр ДАВИДЕНКО,
методист відділу освіти,
молоді і спорту РДА.
Коментарі: