Мы в соцсетях

“Безпечна праця – право кожної людини”

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 19-04-2019, 10:45
З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Покровській гімназії (директор С.Б. Божко) начальник Покровського відділення управління ВД ФССУ в області Марія Магльованна і страховий експерт з охорони праці Тетяна Галаган організували та провели захід для учнів 7-А класу на тему “Безпечна праця – право кожної людини”.


Семикласники разом зі своїм класним керівником Н.С. Головко гостинно зустріли гостей, привітали їх тематичними віршами та піснею.

У свою чергу, фахівці Покровського відділення роз’яснили учням основні вимоги безпеки при виконанні робіт, а також поінформували про заходи щодо відзначення Дня охорони праці в районі та світі.

Марія Магльованна і Тетяна Галаган провели з учнями бесіду щодо забезпечення та реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці; надання державою матеріальної підтримки потерпілим на виробництві працівникам у разі настання нещасних випадків або професійних захворювань; вжиття заходів з метою відновлення здоров’я та повернення потерпілих до повноцінного життя.

У заході взяла участь працівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Назаренко. Вона в доступній формі розповіла дітям про причини, внаслідок яких трапляються нещасні випадки в побуті, та пояснила, як цьому можна запобігти.

Проводячи в інтересах молодого покоління інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо підвищення правової обізнаності з питань охорони праці, Марія Магльованна і Тетяна Галаган висловили сподівання, що набуті знання стануть для учнів захистом від небезпек і сприятимуть збереженню здоров’я в майбутньому.

Відрадно, що школярі дізналися багато нового й цікавого про охорону праці, отримали неабияке задоволення від проведеного заходу та щиро дякували його організаторам.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олена ЧОРНОБРИВЕЦЬ,
соціальний педагог
Покровської гімназії.
Коментарі: