Мы в соцсетях
Вихованці дошкільного закладу № 3 “Теремок” побували в рятувальників, а також відвідали опорну школу “Покровський ліцей”.


У межах проведення Тижня безпеки життєдіяльності для дошкільнят організували й провели екскурсію до 21-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Начальник чергового караулу 21-ї ДПРЧ С.В. Мацько в цікавій та доступній формі розповів дітлахам про роботу рятувальників, наголосив на причинах виникнення пожеж у побуті та їх наслідках, розповів, як діяти при пожежі, про навички самозахисту, про заборону ігор із сірниками тощо.

Педагоги також отримали безліч вражень від спілкування з пожежниками. Та, найголовніше, діти зрозуміли: щоб зберегти своє життя, слід добре знати правила протипожежної безпеки. Тож щиро дякуємо за проведений захід працівникам 21-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Після такої пізнавальної екскурсії, щоб розширити знання дітей про навчання в школі, вихователь О.В. Маракіна повела дітлахів в опорну школу “Покровський ліцей”. Адже вже у вересні 15 вихованців “Теремка” будуть навчатися в цьому закладі.
Варто зауважити, що вихователі в квітні-травні проводять цикл занять із дошкільнятами “Я іду до школи”, постійно й ефективно співпрацюють з учителями-початківцями. До речі, дітки з батьками вже відвідували школи, познайомилися зі своїми першими вчительками й майбутніми однокласниками.

І цього разу нас тепло й щиро зустріли директор опорної школи Л.О. Каліберда, заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня Н.М. Карабут, учителька початкових класів О.О. Швець. Діти пройшлися шкільними коридорами, посиділи за партами в першому класі, уявили себе першокласниками, відвідали бібліотеку. Завідуюча бібліотекою О.В. Удовиченко поцікавилася у дітей, чи знають вони українські казки, загадала їм загадки.

Безперечно, це був день нових вражень! А дітлахи ще довго не замовкали, ділячись емоціями від екскурсій.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Валентина НЕЧИПОРЕНКО,
методист
дитячого садка № 3
“Теремок”.

Коментарі: