Мы в соцсетях

“В іменні гордім – Батьківщина – слово “БАТЬКО” – слово корінне”

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 3-07-2019, 11:30
З нагоди відзначення Дня батька та з метою виховання поваги до родининих цінностей, сприяння усвідомленню здобувачами освіти ролі батьків у становленні майбутніх громадян України у ВПУ № 75 було проведено цикл заходів згідно з планом, який розробила методист І.Ю. Фінчук-Цвіркун.


Розпочали інформаційну кампанію із подолання стереотипів щодо розподілу сімейних обов’язків жінок і чоловіків флешмобом “Батько очима дитини”, в якому взяли участь першокурсники і майстер виробничого навчання М.С. Бурикін. Усі учасники отримали заряд позитивних емоцій і можливість спілкування на природі.

Майбутні електрики групи ТЕ-18-3 стали активними учасниками години пам’яті “Заплакані очі дитини за загиблим батьком в ООС”, проведеної в читальній залі бібліотеки училища з метою вшанування пам’яті всіх батьків, які загинули на окупованих територіях.

Юнаки поділилися враженнями від екскурсії в музей “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО” (м. Дніпро) та ознайомилися з матеріалами, представленими в бібліотеці училища на книжково-ілюстративній виставці “Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній”.

Цікавим та змістовним було дозвілля здобувачів освіти, які проживають у гуртожитку. Дівчата й хлопці переглянули відеоролики уроку “Родина, родина – від батька до сина”. Жодного з присутніх не залишила байдужими притча про батька, якого залишили в лікарні на Великдень.

Не менш цікавим було спілкування педагогічних працівників під час анкетування “Які ви батьки”. Результати анкетування дали змогу кожному поглянути на свою роль у сім’ї з іншого боку.

Упродовж тижня у бібліотеці діяла книжкова виставка “Сім’я. Книга. Родина”, на якій було представлено літературу, пов’язану з тематикою тижня.

Маємо надію, що участь першокурсників у подібних заходах сприятиме набуттю позитивного досвіду, який допоможе їм у майбутніх родинних стосунках.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Тетяна КАРАБУТ,
завідувачка бібліотеки
ВПУ № 75.
Коментарі: