Мы в соцсетях
На базі Маломихайлівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ ім. І.Г. Скакуна” пройшов районний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – престижного мовного марафону, який об’єднує знавців української мови, сприяє зміцненню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу.

У творчому змаганні взяли участь сорок найкращих знавців рідної мови з числа учнів 3-11-х класів закладів освіти Великомихайлівської і Маломихайлівської об’єднаних територіальних громад та закладів освіти, підпорядкованих відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

Учасників мовознавчого конкурсу урочисто привітала завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Л.Ф. Шапран.

У своєму виступі Людмила Федорівна акцентувала увагу на важливості вивчення української мови та повсякденного спілкування нею в соціумі, побажала юним конкурсантам перемог у чесній боротьбі.

Урочиста частина продовжилася церемонією нагородження переможців ІІІ очного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

Грамоти відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації й сертифікати на отримання грошової винагороди у розмірі 500 гривень вручили учневі 6-го класу Просянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тимофієві Головку й учительці української мови та літератури Вірі Миколаївні Данильченко, яка підготувала переможця.

Сподіваємося, що й цьогоріч наші школярі продемонструють хороші результати й здобудуть яскраві перемоги.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Людмила Пахолко,
методист відділу освіти,
молоді і спорту райдержадміністрації.
Коментарі: