Мы в соцсетях
Нещодавно відбулося справжнє свято для всіх юних майстрів району. Так на базі опорної школи “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – Покровський ліцей” пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь учні 9-х та 11-х класів.


За умовами змагань юним умільцям довелося вирішувати складні, але досить цікаві творчі технічні завдання. Діти відповідали на запитання, розробляли власні проєкти, застосовували теоретичні знання з різних предметів на практиці, тобто в реальному житті.

Під час практичної частини учням надали можливість проявити оригінальність та креативність. Адже діти створювали власний продукт, який відповідав би вимогам сучасного ринку. Усі роботи відзначалися нестандартним підходом до вирішення складних технічних завдань.

Членам журі було складно визначити найкращих. Але все ж таки в конкурентній боротьбі титул переможця серед учнів 11-х класів дістався Вадиму Теслюку з Просянської ЗОШ І-ІІІ ст. і Дар’ї Кретині, яка представляла опорну школу “Покровський ліцей”. Серед дев’ятикласників не було рівних Олександру Холоду з Маломихайлівського НВК і Ользі Циб з опорної школи.

Тож вітаємо переможців, які захищатимуть честь Покровського району на обласній олімпіаді з трудового навчання.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олександр ТЕСЛЮК,
учитель трудового навчання
Маломихайлівського НВК
“ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” імені І.Г. Скакуна.
Коментарі: