Мы в соцсетях
До 30-ї річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану і завершення там бойових дій Покровська дитяча бібліотека провела цикл масових заходів “Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…” для учнів молодших класів Покровської гімназії.


Традиційно в середині лютого ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих земляків, які з честю виконували воїнський обов’язок за межами своєї Вітчизни.

Працівники дитячої бібліотеки нагадали молодому поколінню про незгасний подвиг воїнів-інтернаціоналістів. Адже Афганська війна – це не тільки трагедія. Це – доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту і серед яких чимало жителів сіл і селищ Покровського району.Але це також і застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події і про людей, які часом ішли на чужу війну, навіть не знаючи про це, і там гинули, бо виконували синівський обов’язок перед власною Батьківщиною.

Під час заходів діти ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні фрагменти про афганську війну, відеопрезентацію “Ніхто не забутий...” про наших земляків, які загинули на афганській війні, ознайомилися з матеріалами тематичної книжкової виставки, почитали про війну, висловили мрію про те, що на наших теренах війни ніколи не буде і що їхні брати та батьки ніколи не гинутимуть на полях битв.

Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Раїса ВІНІЧЕНКО.
Коментарі: