Мы в соцсетях
ЧИСЛЕННІ звернення бджолярів та різних організацій пасічників до владних інституцій із закликом запровадити дієві механізми протидії отруєнню бджіл через обробку полів хімікатами та пестицидами дали результат.

Днями Аграрний комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект №10052 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту бджільництва» за основу.

Документом передбачається захист бджільництва та забезпечення прав власників пасік, установлення кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері бджільництва, створення умов для розвитку цієї галузі в Україні, зняття соціальної напруженості в регіонах із високим рівнем зайнятості в бджільництві.

Також пропонується доповнити Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині розширення повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад стосовно вжиття необхідних заходів щодо сприяння захисту і розвитку бджільництва, ведення загального обліку пасік (пасічників і власників пасік), забезпечення взаємодії між суб’єктами господарювання та пасічниками.

Тепер підтримати вітчизняне бджільництво мають народні депутати. Причому якнайшвидше, бо сезон медозбору вже настав.

http://www.silskivisti.kiev.ua
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Устина ГРЕЧАНЮК.
Коментарі: