Мы в соцсетях

“Петрович – відповідальний, сумлінний працівник”

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 31-01-2020, 10:41
Так говорить директор КП “Покровське ВКГ” Леонід Іванович Нестор про бригадира насосної станції Федора Петровича Демуру.

– На станції завжди чистота й порядок. За цю ділянку роботи я можу не хвилюватися, знаю, що там усе добре. Окрім цього, Федір Петрович багато років протрудився зварником, тож за потреби виконує зварювальні роботи, хоча це й не входить до його функціональних обов’язків. Та він – безвідмовний, коли треба працює й у вихідні, й у свята. Словом, повною мірою заслуговує на повагу і похвалу, – почула таку характеристику від Л.І. Нестора.

Мабуть, ця відповідальність, працелюбство у чоловіка ще з дитинства. Коли хлопцеві було десять років, загинув його батько. Тож йому довелося виконувати всю чоловічу роботу, а ще нести відповідальність за молодшу сестричку Раю. Сім’я жила у Январському, мама працювала дояркою в місцевому колгоспі, а діти вдома самі давали собі раду, порали господарство тощо.

У сусідньому селі жили батьки покійного татка, тож Федір з Раєю часто навідувалися до них, бабуся садила їх обідати. Федя за дві щоки наминав бабусині пиріжки чи пампушки, прицмакував за кожною ложкою борщу. А потім вони йшли з дідом Федором рибалити. До цього часу рибалка – улюблене заняття Федора Петровича.

Закінчивши вісім класів, Федько вирішив їхати вчитися в місто на зварника-арматурника. Там вчилися його старші товариші, тож і його заагітували. В училищі навчався три роки, а після навчання прийшов працювати в тракторну бригаду. Та протрудився лише два місяці, 1 листопада юнака забрали в армію.

Після армії працював зварником у ПМК-19, БМУ, а з 2004 року трудиться машиністом насосної станції у водоканалі.

– Зараз уже не наймаюся встановлювати газові котли, виконувати інші зварювальні роботи. Здоров’я не те, що колись. А раніше я до роботи був злий. Після роботи щодня ходив на “шабашки”, працював по 12 годин на добу. Тепер зрозумів, що всіх грошей не заробиш, треба берегти здоров’я. Та й мама старенька, треба їй допомогти. Частенько навідую її, а це також забирає час, особливо дорога до Январського, – розповідав Федір Петрович при зустрічі.

Сімейне життя у чоловіка не склалося, живе сам, та вірить, що ще зустріне ту єдину, з якою пов’яже свою долю...
Публiкацiя:  Наталія Кістріна
Автор:
Наталія ДІДОВИЧ.
Коментарі: