Мы в соцсетях
Без захоплень і хобі жити нецікаво. До того ж, психологи стверджують, що справа до душі наповнює людину позитивними емоціями та підвищує настрій. Тому й ме-дики, й психологи радять мати таку.

Серед великого переліку різних хобі рибо-ловля стоїть на одному з верхніх щаблів, бо це захоплення – для всіх. Обмежень не існує ні за віком, ні за статтю.


Хобі – риболовля


Покровчанин Віктор Савонік закохався в риболовлю ще з дитинства. Любов до цієї справи йому прищепив батько Антон Антонович, з яким частенько доводилося ловити рибу на річці Вовча. І до цього часу, як тільки трапляється вільна від роботи хвилинка (Віктор працює завгоспом у школі), зазвичай увечері, поспішає на риболовлю.

Такі моменти випадають двічі-тричі на тиждень. В основному чоловік ловить рибу на річці на поплавкову вудку, “полює” на карасів і пліточок. Рибу чистить також сам, робить запаси на зиму, складаючи улов у морозильну камеру. Хоча й зимову риболовлю на окуня теж практикує, але не так часто, лише у вихідний.

Найбільший улов Віктора – п’ятикілограмовий білий амур, виловлений зі ставка, попадалися й чималенькі щуки. А колись “настьобав” відро пліток, з яких вийшла чудова “таранька”.

– Не люблю шуму й галасу, віддаю перевагу рибальству на самоті, щоб ніхто не заважав і не відволікав. Ніколи не женуся за кількістю, хай буде п’ять карасів, але хороших. Узагалі, риболовля допомагає мені відволіктися від буденності, дає шанс розслабитися й відпочити, дарує заряд адреналіну та бадьорості. Якщо довго не виходить поїхати порибалити, то мене починає “крутити”. Це як своєрідна залежність, – поділився Віктор.

До слова, чоловік має ще одне цікаве хобі, яке теж йому передав батько, – столярство. Антон Антонович ще в 90-х роках минулого століття мав два станки і підробляв, виготовляючи вироби з дерева. Син пішов його стопами, зайнявся столярською справою, робить з дерева столи, лавки, вулики, альтанки тощо.

Як колись у дитинстві тато їздив із Віктором порибалити, так сьогодні чоловік ділиться секретами риболовлі вже зі своїм сином Іллею, який теж активний рибалка й може похвалитися власними “здобутками”. Ось така собі рибальська династія Савоніків.

Тож нехай у цієї родини затятих рибалок завжди будуть щедрими улови!
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія КІСТРІНА.
Коментарі: