Мы в соцсетях
Сьогодні святкує свій ювілей – 75-річчя – прекрасна жінка, матуся, бабуся, теща, свекруха, прабабуся, сестра, сусідка, тітка, подружка, ветеран сцени, праці Катерина Миколаївна Дем’яненко.


Катерина Миколаївна – жінка, яку щедро обдарувала природа співучим голосом. Вона – наша історія, наша гордість. На цю людину ми рівняємося і беремо приклад.

З чого все починалося? Народилася наша іменинниця 22 лютого в мальовничому селі Данилівка нашого району. Зростала хорошою, слухняною дівчинкою, була великою помічницею у мами. Але найбільше за все любила співати! Завжди співала, співала, співала...

Летять роки, як ті птахи...


На своєму життєвому шляху зустріла красеня Василя, в якого закохалася з першого погляду. Любилися, кохалися і потім одружилися. В любові в сімейної пари народилися син Вітя й донька Танечка. Дружньою була родина, у ній завжди панував спокій, злагода, повага, розуміння.

Обрала наша іменинниця професію бібліотекаря. Робота була в задоволення. Працювала в Червонолиманській бібліотеці, співала в місцевому клубі, у школі та приїздила на репетиції в Олександрівський СБК, який на той час був центром культури селян! Керував ним тоді спеціаліст від Бога Іван Григорович Мірошниченко.

У клубі вирувало культурне життя! Учасники творчих колективів співали, танцювали, грали на різних музичних інструментах... Лилася пісня над селом, яку так гарно виконувала наша іменинниця Катерина Миколаївна! Коли виступав дует у складі Катерини Дем’яненко та Лідії Рибалко, то селяни говорили: “О, приїхали до нас Толкунова і Зикіна”.

І сьогодні співає наша учасниця в аматорському народному хорі, фольклорному ансамблі, агіткультбригаді, тріо, дуеті, а сольний спів завжди є найулюбленішим!

Хай ще довго співається нашій ювілярці, бо, як сказав Микола Гоголь, “Пісні ці – народний літопис, живий, яскравий, сповнений барв істини, який розкриває все життя народу”...
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Алла ОМЕЛЬЯНЕНКО.
Коментарі: