Мы в соцсетях
Не перестаю повторювати, що наші покровські дівчата – найгарніші. Упевнена, що покровчани-хлопці зі мною погодяться. Ось, зокрема, і рідні сестрички-красуні Юлія Титиш і Таміла Котенко підтверджують мої слова.

Сестри – нерозлийвода з дитинства. Вони – завжди поруч, діляться одна з одною своїми таємницями, разом вирішують проблеми. Як свого часу старша Юля допомагала виховувати молодшу сестру, так сьогодні Таміла няньчить свою трирічну племінницю Аріну. Та й навіть професію обрала таку ж, як і в старшої сестри.
Юлія навчалася в Запорізькому коледжі технології і дизайну, де опанувала професію перукаря-універсала. Кілька років пропрацювала перукарем, однак на цьому не зупинилася, адже робити жінок гарними – її покликання. Тому дівчина закінчила ще й курси з покриття і дизайну нігтів гель-лаком. Крім того, вона займається моделюванням брів, робить педикюр і продовжує робити стрижки й зачіски своїм клієнтам. Тобто, дійсно, універсал!
Таміла, закінчивши Покровську гімназію, вступила до Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу. Там вона вже другий рік освоює спеціальність “Перукар. Манікюрник. Педикюрник”. На літніх канікулах дівчина мала змогу попрактикуватися і вже встигла спробувати себе в якості перукаря. Безперечно, в неї все вдалося, тим паче, маючи такого порадника й наставника, як старша сестра.
Традиційно 8 Березня Юлія і Таміла святкуватимуть разом, як і всі інші свята. Тож з нагоди жіночого дня дівчата бажають нашим чарівним покровчанкам бути гарними й мати вигляд “на всі сто”!
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталiя Кiстрiна
Коментарі: