Мы в соцсетях
Доброго всім дня!

Хочу розказати своїм землякам про ситуацію, що склалася в моєму житті.

Річ у тому, що я – житель Покровського – свого часу працював у Покровському райвійськкоматі. І багато людей знають мене особисто, пам’ятають як здорового, сповненого енергії та оптимізму чоловіка.

Однак так сталося, що в останні роки моє здоров’я погіршилося, я майже втратив можливість самостійно рухатися, а здатність самостійно керувати автомобілем – повністю. Для нашої сім’ї це стало великою проблемою, адже моя дружина, перенісши чимало операцій, також не могла нормально ходити. На жаль, моя недуга прогресувала і мій стан погіршувався.

Дружина підтримувала мене як могла, лише завдяки їй знаходив силу і наснагу не опускати з відчаю руки. На жаль, дітей у нас немає, тому по допомогу вимушені були звертатися в різні інстанції, до різних людей.

А у 2019 році, після обрання Сергія Северина депутатом Верховної Ради України, вирішили звернутися й до нього – через його представника. Помічник-консультант народного депутата Віктор Пирков уважно вислухав і пообіцяв спробувати допомогти у розв'язанні проблеми.

Через деякий час я отримав відповідь з Міністерства охорони здоров’я, підписану самим міністром. Ми з дружиною спочатку не повірили, та коли Віктор Сергійович зателефонував особисто і сказав про те, що мене чекають у лікарні на обстеження, ми зрозуміли, що це не сон.

Після обстеження мені встановили остаточний діагноз, а лікар наголосив, що терміново потрібно зробити заміну суглобів. На той час подібні операції та післяопераційне лікування коштували понад 150 тис. грн. Для нас, як і для більшості пенсіонерів та самотніх людей, така сума була нереальною. Але, завдяки турботам Сергія Северина обстеження та дорогі операції для мене стали безплатними.

Знову живу повноцінно!


Не вистачить слів, щоб висловити вдячність і народному депутату, і його помічнику в Покровському краї за отриману можливість знову жити повноцінно. А Віктор Пирков – взагалі особлива людина, адже він допомагав і контакти встановлювати, і в лікарню ім. Мечникова возив, і обстеження допомагав проходити, і вирішував багато інших питань. Добросовісний та безкорисливий, він і зараз продовжує допомагати мені в різних складних життєвих ситуаціях.

До чого це я? Та до того, що є таки між нами люди, які вміють творити добро й допомагати іншим щиро, від душі, не займаючись при цьому дешевим піаром. В основному, перед виборами. Вони виконують свою роботу без зайвого галасу й публічних заяв. З ними розумієш, що майбутнє у нашої держави таки є, як є й віддані виборцям представники у парламенті. Їх не так багато, як хотілося б, але вони все-таки є.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Віктор ГЕНСІРОВСЬКИЙ,
смт Покровське.
Коментарі: