Мы в соцсетях

Волейболісти Березівської школи – НАЙСИЛЬНІШІ!

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 12-03-2020, 11:53
Варто зауважити, що волейбольні баталії серед школярів тривають. Так у попередніх номерах газети “Покровський край” було висвітлено результати районного турніру з волейболу серед старшої та меншої груп учнів закладів загальної середньої освіти району.


Переможцями районного турніру серед старшої групи стали команди юнаків і дівчат опорної школи “Покровський ліцей”, які взяли участь в обласних зональних змаганнях, що відбулися в селищі Межова. Команди запекло змагалися за титул найкращої, але до перемоги їм не вистачило всього кілька очок. У напруженій боротьбі обидві команди опорної школи вибороли почесні другі місце.

А напередодні свята, Міжнародного жіночого дня, теж у селищі Межова, відбулися обласні зональні змагання серед учнів молодшої групи, в яких взяли участь переможці районних змагань – команди дівчат опорної школи “Покровський ліцей” та хлопців Березівської ЗОШ.

На превеликий жаль, волейболісткам опорної школи зовсім трохи не вистачило до перемоги. Вони завоювали друге місце. Однак радує те, що на цих змаганнях надзвичайно яскраво показали себе учні Березівської школи. До речі, в їхній групі брали участь всі команди зони, а це – представники Васильківського, Межівського, Петропавлівського районів та міста Першотравенськ.

Слід зазначити, що команди грали за коловою системою. У всіх чотирьох іграх березівські хлопці перемогли з рахунком 2:0, тим самим продемонструвавши високий рівень майстерності, силу волі і, звичайно, свій спортивний характер. Юні волейболісти довели, що й у стінах маленької сільської школи може панувати справжній спортивний дух, жага до перемоги, а, головне, показали напружену роботу над собою, результати виснажливих тренувань і любов до спорту.

Команду переможців представляли Назар Рябчук, Максим Український, Іван Коровніков, Леон Остапенко, Олег Сапронов, Антон Чижевський, Дмитро Шаповалов, Олександр Голуб.

І, безперечно, велику роль у підготовці юнаків, їхньому загартуванні відіграє тренер Олександр Сергійович Каряка. Головний життєвий девіз Олександра Сергійовича – в усьому бути першим. І в яких би змаганнях не брали участь його вихованці, вони – кращі, найсильніші. І цей турнір іще раз підтвердив життєве кредо вчителя.

Також значну матеріальну та моральну допомогу для розвитку спорту в Березівській школі надає її директорка Ольга Іванівна Семенюта. Ольга Іванівна – постійний активний вболівальник усіх дитячих турнірів. Куди б не їхала команда – завжди з ними й вона. І підвести Ольгу Іванівну вихованці просто не мають права. Мабуть, завдяки такій злагодженій співпраці “учень – учитель – директор” заклад досягає високих результатів.

А незабаром на команду Березівської школи чекає фінал області з волейболу, який відбудеться в м. Кривий Ріг. Тож хочеться побажати спортсменам перемоги в цьому відповідальному турнірі, сили духу і ще раз довести, що ви – нащадки славного козацького роду Покровщини.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олександр ДАВИДЕНКО,
методист відділу освіти,
молоді і спорту РДА.
Коментарі: