Мы в соцсетях
Представники Покровщини взяли участь в обласних осінніх навчально-методичних і тренувально-спортивних заходах з рукопашного бою.


Вибороли колекцію медалей


Так керівник спортивного клубу “Full Contact” Олексій Миленко був учасником традиційного навчально-методичного семінару для тренерів-викладачів, інструкторів та старших учнів, що його 18 вересня провели управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА та Дніпропетровська обласна федерація рукопашного бою на базі музею Спортивної слави Дніпропетровської організації ФСТ “Динамо” України.

Під час семінару, що проходив із вивченням досвіду старших та історії розвитку рукопашного бою в регіоні, з підсумками та плануванням, відбулося нагородження грамотами і дипломами управління молоді і спорту ОДА, Всеукраїнської та Дніпропетровської федерацій рукопашного бою тренерів ДОФРБ, серед яких і керівник Покровського спортивного клубу “Full Contact” Олексій Миленко.

За тиждень після цього відбувся чемпіонат міста Дніпро з рукопашного бою серед дітей та юнаків.

І бійці не підвели свого тренера – привезли додому цілу колекцію медалей.

Виступаючи у своїх вікових групах та вагових категоріях, Стефанія Василенко виборола золоту медаль, Ян Журба, Іван Кирилов і Назар Рижков завоювали срібні нагороди, а Філіп Ткаченко, Кіріл Котляр, Максим Подкоритов і Володимир Тищенко стали бронзовими призерами змагань.

Приємно, що “Full Contact” (як частина всеукраїнської потужної спортивної організації) виховує не просто здорове покоління, а патріотів України, які вмітимуть захищати себе і ближніх та слабших у будь-якій ситуації.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Коментарі: