Мы в соцсетях
На стадіоні села Великомихайлівка відбувся районний фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів “Козацький гарт-2019”, присвячений Дню Перемоги.


У змаганнях взяли участь заклади загальної середньої освіти Покровської РДА, Маломихайлівської та Великомихайлівської об’єднаних громад. Учасників змагань привітав провідний спеціаліст у сфері освіти Великомихайлівської ОТГ Р.В. Марченко.

Він зазначив, що метою цього фестивалю є формування здорового способу життя, розширення кругозору учнів про козацтво, популяризація фізичної культури та спорту, виховання почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Побажав учасникам продемонструвати сильний характер і найкращі фізичні якості, щоб переконатися, що вони є нащадками славного козацького роду, що у їхніх жилах тече козацька кров сміливих, відважних, розумних людей. А ще побажав яскравих вражень і перемог!

У першому виді змагань – конкурсі знавців історії українського козацтва - найкращі знання продемонстрували учні Березівської школи, другими були великомихайлівці, третє місце посіла команда Маломихайлівського НВК.У змаганнях з човникового бігу (4х9 м) найспритнішими були учні з Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, другими – гавриляни, замкнули трійку призерів учні Просянської ЗОШ.У змаганнях зі стрибків через скакалку за 30 секунд серед дівчат кращими була команда з Катеринівки, друге місце посіли дівчата з села Березове, третє – учні Вишнівської ЗОШ.У стрибках у довжину з місця перше місце вибороли школярі з Просяної, друге – учні Катеринівської ЗОШ, третє місце дісталося школярам з Березового.

В естафеті, участь у якій взяли всі учасники команд, найкращий час продемонстрували учні з Великомихайлівської ЗОШ, друге місце зайняли учні з Гаврилівської ЗОШ, третє – вибороли учні Березівської та Катеринівської шкіл.

Завершувалися змагання перетягуванням каната серед юнаків. Після відбіркових змагань до фінальної трійки ввійшли команди з Просянської, Великомихайлівської та Катеринівської шкіл. Переможцями стали юнаки з Великомихайлівки, друге місце посіли спортсмени з Катеринівської ЗОШ, третє місце вибороли юнаки з Просянської ЗОШ.Змагання були напруженими та цікавими. Інтрига зберігалася до останньої миті. Всі учасники продемонстрували високу спортивну майстерність та командний дух.У загальному заліку перше місце виборола команда Катеринівської ЗОШ, друге –команда Березівської ЗОШ, третє – Просянської ЗОШ.

Команди показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду. Успіхів вам і здоров’я, юні спортсмени!
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олександр ДАВИДЕНКО,
методист відділу освіти,
молоді і спорту
райдержадміністрації.
Коментарі: