Мы в соцсетях
З 11 по 13 червня в місті Дніпро пройшов Відкритий кубок області серед жінок усіх вікових груп.


Варто зауважити, що в цих змаганнях взяли участь 50 спортсменок з п’яти областей України. Це рекордна цифра, яка свідчить про те, що жіночий бокс стає все популярнішим. Честь Покровського району захищали три боксерки на чолі зі своїм тренером А.А. Бутейцем.

Відрадно, що виступи спортсменок-покровчанок на цьому турнірі були сенсаційними. До нашої скарбнички додалося три золоті медалі та кубок найкращого спортсмена. Так одноголосним рішенням суддів Ангеліна Ляшенко впевнено виборола перше місце у спортсменки з Дніпра.

Досить складним, але також переможним став бій Аріани Мис із боксеркою з міста Кам’янське, адже голоси суддів розділилися.

І більш ніж упевнено з двома нокдаунами Ірина Мельник здолала боксерку з міста Кам’янське, що й вивело Покровський район на перше місце в загальному командному заліку. А. Бутеєць надзвичайно пишається результатом своїх учениць.

Від імені тренера хочеться подякувати за допомогу й матеріальну підтримку підприємцю Володимиру Терещенку, директору ТОВ “Агрофірма “Земля” Володимиру Андрухову, керівництву Покровської об’єднаної територіальнаої громади.

До слова, нещодавно в румунському місті Галац проходив Чемпіонат Європи з боксу серед дівчат і хлопців 2003-2004 р. н. Україну на Європейскій першості представляло 13 спортсменок, серед яких була й наша землячка Ірина Мельник (у ваговій категорії 48 кг). На жаль, у першому поєдинку за рішенням суддів перемогу здобула суперниця Ірини – більш досвідчена боксерка з Ірландії. Однак це був безцінний досвід виступу на міжнародній арені для нашої спортсменки.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Володимир СПАСЬКИЙ,
заступник директора
ДЮСШ
Покровської селищної ради.
Коментарі: