Мы в соцсетях
Укотре продемонстрував відмінний результат на змаганнях майстер спорту з боксу Віталій Стальченко.


З 17 по 21 жовтня в місті Франкфурт у Німеччині відбулася матчева зустріч збірних команд з боксу України та Німеччини. У складі української збірної на цих змаганнях виступив і наш земляк – боксер Віталій Стальченко. І, як завжди, він був на висоті, вкотре підтвердивши своє високе звання майстра спорту. Віталій у напруженому поєдинку переміг чемпіона Німеччини, завоював золоту медаль та Диплом чемпіона. Його нагородили цінним призом.
Моменти бою.

Розслаблятися нашому боксеру не доводиться. Лиш повернувшись в Україну, він знову поїхав на змагання, цього разу в Полтаву. Там проходили змагання з боксу серед студентів на Кубок України. У ваговій категорії до 91 кілограма Віталій Стальченко переміг трьох сильних суперників і здобув перше місце й титул чемпіона. Додому боксер повернувся з золотою медаллю, Почесною грамотою та призом. Покровщина може по праву пишатися нашим спортсменом.

Зараз наші майстри спорту з боксу Віталій Стальченко і Вікторія Козинська під моїм керівництвом напружено тренуються, готуючись до надзвичайно важливих та відповідальних змагань – всеукраїнського і міжнародного турнірів з боксу, які відбудуться в листопаді.

Це буде їхній дебют у професійному боксі. Тож побажаємо їм удачі і вдалих виступів. Ми всі вболіватимемо за наших боксерів.

На головному фото: перемога Віталія.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Фелікс МАМЕДОВ,
тренер вищої категорії,
керівник гуртка боксу.
Коментарі: