Мы в соцсетях

Рік проводжають спортивними здобутками

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 20-12-2019, 10:03
Вихованці Маломихайлівської школи боксу (тренер С.В. Меркотун) в останні місяці року неодноразово порадували своїх земляків вагомими успіхами, завоювавши на змаганнях нагороди різного гатунку.

Кожне тренування для юних спортсменів – то своєрідне випробування на міцність, а кожне змагання – ніби кваліфікаційне випробування тієї міцності, підтвердження вартості усіх спільних старань для досягнення результату.

Маломихайлівські боксери стараються і тренування, і змагання спрямовувати в одному напрямку – на доріжку до п’єдесталу. І це в них виходить, про що свідчать їхні останні завойовані медалі. Приміром студент другого курсу Академії фізкультури і спорту Олег Плець виборов III місце у ваговій категорії до 60 кг на кубку України з боксу серед студентів, що проходив у м. Горішні Плавні Полтавської області.

А з IV Міжнародного турніру з боксу “Кубок ДВУФК” пам’яті майстра спорту СРСР Віктора Швачки, який проходив у Дніпрі і в якому брали участь збірні команди не тільки Дніпропетровсьої, Херсонської, Київської, Кропивницької та інших областей України, а й Білорусі, Молдови, Румунії, вихованці Сергія Меркотуна привезли додому весь комплект нагород. На цих змаганнях дев’ятикласник Маломихайлівського НВК Ярослав Олійник (юніори, вагова категорія до 60 кг) завоював бронзову медаль, восьмикласник цієї ж школи Сергій Смишляєв (молодь, до 49 кг) – срібну медаль, а восьмикласниця Просянської ЗОШ Анастасія Галенко (дівчата, до 70 кг) – золоту медаль.

Та найвагомішим і найхвилюючішим, мабуть, став чемпіонат України з боксу серед жінок (молоді, юніорок та дівчат) пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова, що відбувся в Івано-Франківську. У цих змаганнях взяла участь команда Дніпропетровської області, до складу якої ввійшли й три представниці Покровщини. І всі три порадували рідних, тренерів та вболівальників сходженням на п’єдестал пошани.

Аріана Мис (вагова категорія до 44 кг) у півфінальному поєдинку (за рішенням суддів) поступилася боксерці із Херсона, а отже виборола третє місце. Ірина Мельник (до 50 кг) провела три переможних поєдинки і здобула звання чемпіонки України. Це – вихованки тренера ДЮСШ Андрія Бутейця.

Андрій Бутеєць зі своїми вихованками.

Вихованка Маломихайлівської школи боксу Анастасія Галенко також провела на рингу три важкі поєдинки і в усіх трьох також здобула перемогу, а ставши чемпіонкою України у своїй ваговій категорії, ще й закріпила за собою перший номер у збірній України з боксу серед дівчат. Непоганий внесок у спортивну славу Дніпропетровщини, якщо зважати ще й на те, що це три медалі з 13-ти, завойованих збірною області на чемпіонаті (всього сім золотих, три срібних і три бронзових).

Однак і це ще не все. Адже у Сергія Меркотуна тренуються близько 20 дітей, серед яких чимало здібних і які можуть у майбутньому вписати не одну переможну і славну сторінку в історію нашого краю. Зокрема дуже перспективними тренер бачить покоління юних боксерів 2008-2009 років народження: Євгенія та Богдана Мендрухів, Романа Підгайка, Дмитра Онасенка, Владислава Величка та інших, навіть менших за віком.

Сергій Меркотун з Олегом Плецем і Сергієм Смишляєвим.

І є надія, що ці діти також досягнуть успіхів: у залі для занять боксом затишно, не холодно, є належні для цього виду спорту умови, а ТОВ “Україна” (директор О.А. Пучка) та Маломихайлівська громада (сільський голова А.В. Зайцев) постійно надають матеріально підтримку, особливо тоді, коли це стосується оновлення обладнання та інвентарю для занять. Якщо я правильно розумію, то не завадив би тут іще хоч один тренер-помічник, бо Сергію Вікторовичу зі стількома дітьми працювати таки важко. Але все – попереду, як і нові перемоги.

На головному фото: Анастасія Галенко з тренером Сергієм Меркотуном.