Мы в соцсетях
Життя наше постійно змінюється, на жаль, останнім часом не в кращий бік. Все менше залишається в районі виробничих об’єктів, і, відповідно, зменшується кількість робочих місць. За моєї пам’яті у колгоспі “Родина” працювало кілька сотен людей, лише адмінпесоналу було більше десятка. Тепер у ТОВ “Родина ТРЕЙД” в бухгалтерії трудяться три працівниці. Але які!

– Кожна з моїх працівниць варта трьох. Усі троє досвідчені, висококваліфіковані, сумлінні і відповідальні, – говорив про колектив бухгалтерії директор товариства О.В. Кузьменко.

З березня 2018 року головним бухгалтером трудиться Олена Олександрівна Ігнатьєва. Ця жінка, незважаючи на ще досить молодий вік, зарекомендувала себе у районі знаючим, прекрасним фахівцем. Обіймала відповідальні посади в державних установах. До реорганізації Покровського відділення Пенсійного фонду працювала там головним бухгалтером.

– Завдяки обізнаності, компетентності Олени Олександрівни у бухгалтерській справі завжди ідеальний порядок. Я можу бути спокійним за облік, усе там чітко і правильно, – почула від Олександра Вікторовича.

Досвідченим працівником є бухгалтер Людмила Миколаївна Кравченко. У далекому 1988 році прийшла вона на виробничу практику у колгосп “Родина”. Тоді й гадки не мала, що протрудиться на одному місці тридцять років. Які б перепетії не переживав колгосп, потім КСП, Людмила Миколаївна, як кажуть, залишалася на “бойовому посту”. Зрозуміло, що за такий період роботи свої функціональні обов’язки вона вивчила і виконує бездоганно.

– Час минає, а обов’язків у мене все більшає. Та я не скаржуся, справляюся. У цьому році буду святкувати два ювілеї – своє 50-річчя і тридцять років трудової діяльності.

У квітні минулого року після декретної відпустки прийшла працювати бухгалтером по заробітній платі Маргарита Володимирівна Романець. До народження дитини вона трудилася у цьому господарстві обліковцем. Зараз Маргарита Володимирівна виконує ще й обов’язки начальника відділу кадрів. Трактористом у їхньому товаристві працює і чоловік Маргарити Ігор Анатолійович. Удвох вони виховують трирічного сина Давида.

– Ми різні за віком і уподобаннями, але робота нас здружила так, що з упевненістю можемо сказати, що ми подруги. Знаємо одна про одну все, ділимося радостями і негараздами, підтримуємо одна одну, словом, дружимо, – розповідала Олена Олександрівна.

Слід сказати, що всі жінки – просто чарівні. Стрункі, гарні на вроду, у кожної – свій шарм. Дивишся на їхні акуратні зачіски, зі смаком підібране вбрання, і здається, що у них в житті немає жодних турбот. Хоча добре знаю, що це зовсім не так. У Олени та Людмили – чималий багаж життєвих негараздів. Маргарита ще зовсім молода, тож хочеться побажати, щоб її оминули біди та печалі.

Та жінки – оптимістки, вони завжди привітні, усміхнені, коли заходиш у бухгалтерію, здається, що тут навіть дихати легше. І інтер’єр кабінету приваблює різноманіттям кімнатних квітів.

– Це нам таке гарне “придане” залишила колишній бухгалтер Любов Миколаївна Гавриленко, тепер за квітами доглядає Людмила Миколаївна, – говорила Маргарита.

Щоранку працівниці бухгалтерії поспішають на роботу, йдуть із задоволенням, бо люблять свою роботу, свій колектив. А щовечора поспішають додому, де на них чекають рідні. Олену Олександрівну – чоловік Володимир Миколайович та шестирічний син Дамір. Донечка Юля вже вилетіла з батьківського гнізда, навчається в університеті митної справи.

У Людмили Миколаївни та її чоловіка Сергія Леонідовича син Віталій також уже дорослий. Живе з сім’єю окремо. У нього з дружиною двоє дітей – син Владік та дочка Мілана. Звісно, незважаючи на зайнятість на роботі й удома, бабуся Люда їх часто навідує, приносить гостинці, бо для неї онуки – найбільша радість і втіха.

Ці три жінки гарні і зовні, і душею. Тому й панує у колективі атмосфера затишку й тепла.

На головному фото: Маргарита Романець, Олена Ігнатьєва та Людмила Кравченко.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія ДІДОВИЧ.
Коментарі: