Мы в соцсетях
Ніколи не любила точні науки. Математика, цифри, підрахунки, формули – все це мені здається нудним, нецікавим, надокучливим. Однак працівниці фінансово-економічного відділу товариства “Зоря” стверджують, що рахувати, вести облік, складати звіти – дуже цікаво, й сумувати їм не доводиться.


Колектив у нас – класний!


Під час свого візиту у “Зорю” шукала героїв майбутньої газетної статті. І ось директор з рослинництва Микола Іванович Михайлюк запропонував: “Напишіть про нашу бухгалтерську службу. Там підібрався суто жіночий колектив. Усі вони – досвідчені, перевірені часом спеціалісти. А нещодавно цей колектив очолила молода, перспективна головна бухгалтерка Альона Анатоліївна Коваль”.

От і відправилася у фінансово-економічний відділ товариства, де мене гостинно зустріли привітні, веселі жіночки. З перших хвилин спілкування зрозуміла, що їм комфортно й легко працювати одна з одною. А як згодом виявилося, вони із задоволенням можуть разом і відпочити.

– Я закінчила факультет менеджменту Дніпропетровського державного аграрного університету й прийшла працювати в товариство “Дібрівське” економістом. Посаду головного бухгалтера товариства “Зоря” обіймаю другий рік. Що можу сказати про роботу? Вона легкою не буває, але мені подобається. Трапляються труднощі, та ми намагаємося з ними справлятися. Займаюся фінансовим контролем усіх ділянок нашої служби, працюю з документами, здаю звіти.

Колектив – дружний, працівниці бухгалтерії – толкові, вмілі, швидко вчаться, схоплюють усе на льоту, адже в нашій справі вимоги змінюються мало не щодня. Ставлення керівництва товариства – лояльне, з цим проблем немає. Словом, працюємо стабільно й чітко, – поділилася зі мною Альона Коваль.

Своєю чергою, колектив поважає Альону Анатоліївну, цінує за відданість роботі, доброзичливість, веселу вдачу, вважає кваліфікованим спеціалістом і хорошим керівником.

Заступником головного бухгалтера, бухгалтером з рослинництва працює Ірина Сергіївна Лисенко, яка теж закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет і присвятила роботі в товаристві 20 років свого життя. Серед її обов’язків – облік урожаю та реалізація продукції рослинництва.

Все склалося в Ірини Сергіївни й у сімейному житті. Чоловік Олег Анатолійович трудиться водієм у товаристві. Син В’ячеслав, якому вже 26 років, живе разом із невісткою Каріною в місті Одеса. Жінка розкрила радісну таємницю: незабаром їх чекає поповнення, на світ має з’явитися онук чи онучка. Ймовірно, що народиться дівчинка. Що ж, нехай буде здоровенькою!

Трішки про себе розповіла й бухгалтер із заробітної плати Тетяна Олексіївна Шинкаренко:

– Сама я родом із Росії, але доля закинула мене на навчання в Дніпропетровськ, де я й познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Петром Івановичем. За освітою я – зооінженер, 25 років пропрацювала зоотехніком-селекціонером. Та через скорочення тваринницької галузі з 2005 року довелося перекваліфікуватися, освоїти комп’ютер та бухгалтерські програми.

Чоловік – підприємець, утримує власну ветеринарну аптеку. Разом із ним виростили двох дітей. Старший Євгеній з дружиною Тетяною живуть у місті Дніпро, мають донечку Веронічку, якій три з половиною роки. Молодша Марія із зятем Віктором за освітою – фармацевти, проживають у Запоріжжі, теж виховують донечку Аннушку, до нас у гості приїздять дуже часто.

Посаду бухгалтера з механізації обіймає Тетяна Борисівна Орищенко, яка веде облік пального, запчастин, основних засобів та матеріалів. У Тетяни Борисівни – троє дорослих дітей Аліна, Інна та Ігор, які вже створили свої власні сім’ї. Багата жінка й онуками, їх у неї четверо – Марк, Максим, Богдан і Емма. Чоловік Валерій Володимирович працює лісничим у лісництві.

30 років трудиться у “Зорі” Алла Борисівна Шаля, нині – на посаді касира. Свого часу закінчила Верхньодніпровський технікум бухгалтерського обліку. Жінка працює з грошима, рахунками, різноманітними платежами, оформлює квитанції, акти, приймає та видає готівку тощо.

З чоловіком Віктором Анатолійовичем, який працює в автопарку товариства, мають сина й доньку. Старший Роман із невісткою Юлею ростять семирічного синочка Максимка. Донька Олена разом із чоловіком Олександром живуть у Покровському, виховують донечку Єву, які виповнилося два з половиною рочки.

– Посаду інженера з охорони праці поєдную з посадою бухгалтера з тваринництва. Займаюся обліком і рухом поголів’я, проводжу працівникам перед роботою інструктажі з охорони праці. А, взагалі, після закінчення ВПУ № 75, де я здобула спеціальність бухгалтера, прийшла працювати в товариство вагарем на мехтік, потім була обліковцем тракторної бригади.

Мій чоловік Віталій Григорович трудиться водієм і завгоспом (за сумісництвом) у Гаврилівському старостинському окрузі. Наша донька Анжела – студентка технологічного коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Пішла моїми стопами – хоче бути бухгалтером, – розповіла Тетяна Володимирівна Бечко.

Економіст товариства Любов Олексіївна Руснак присвятила своїй роботі 35 років життя. Зараз одним із головних її обов’язків є облік земельних паїв. Жінка закінчила Верхньодніпровський технікум бухгалтерського обліку.

Чоловік Василь Євсевійович уже перебуває на заслуженому відпочинку, а до пенсії працював механізатором у “Зорі”. Разом вони виховали двох синів. Старший син Андрій – одружений, з невісткою Жанною мають трирічну донечку Віолетту. Молодший син Станіслав здобуває вищу освіту в місті.

До фінансово-економічного відділу товариства належить і інспектор з кадрів Тамара Григорівна Малега, яка (як і дехто з її колег) навчалася в Верхньодніпровському технікумі бухгалтерського обліку.

З 1981 року Тамара Григорівна працювала машиністом у колгоспі “Зоря комунізму”, з 1997-го – секретарем-машиністом, а з 2006-го опікується кадрами товариства.

Чоловік Олександр Анатолійович трудиться в товаристві “Зоря” (знову ж таки, як і більшість чоловіків її колег) бригадиром тракторної бригади. Подружжя Малегів мають дві доньки – Юлію і Світлану. Юлія живе з чоловіком у Павлограді, виховують сина Віталія і доньку Ніку. Світлана з синочком Платоном живе у Дніпрі.

– Дні народження, Новий рік, Восьме березня, День бухгалтера ми звичайно святкуємо всією дружною бухгалтерською службою. Також ми ділимося своїми домашніми клопотами й радощами, знаємо одна про одну все, обмінюємося саджанцями, рецептами смачних страв. Колектив у нас – класний, ми обожнюємо нашу роботу! – похвалилися працівниці бухгалтерії товариства ”Зоря”.

16 липня в Україні відзначають День бухгалтера. Користуючись нагодою, хочу привітати працівників бухгалтерської служби товариства “Зоря” з професійним святом, побажати їм жіночого щастя, сімейного добробуту, терпіння, щоб витрати не перевищували доходи, і життя було не в кредит, а в радість.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія КІСТРІНА.
Коментарі: