Мы в соцсетях
Дирекція ТОВ “Маяк”, окрім того, що вміло організовує виробничий процес, ініціює застосування у виробництві прогресивних технологій у всіх галузях, дбає про збереження робочих місць, забезпечення безпечних умов праці, своєчасну виплату достойної заробітної плати, також значну увагу приділяє вирішенню соціальних питань.


Про це свідчить останній культурно-масовий захід – організація та проведення травневих свят. Незадовго до проведення районного фестивалю народної творчості за ініціативи генерального директора ТОВ “Маяк” А.Г. Сергієнка були виконані роботи з реставрації сцени Березівського СБК. На заохочення учасників художньої самодіяльності та розвитку їхньої професійної майстерності профспілкова організація товариства виділила значну суму коштів.

Слід зазначити, що під час визволення території Березівської сільської ради у вересні 1943 року загинув 21 воїн Червоної армії. Усі вони були поховані у братських могилах у селах Березове і Тернове. А бійця Павла Олександровича Діанова поховали на кладовищі тодішнього села Виноградне.

Усі роки за цією могилою доглядав житель с. Калинівське В.Т. Логвиненко. Але в минулому році якісь вандали зрізали всі металеві хрести з могил, зняли й огорожу кладовища, поцупили й металевий пам’ятник на могилі П.О. Діанова.

Дізнавшись про цей акт вандалізму, засновник ТОВ “Маяк” О.Л. Павелко ініціювала виготовлення нового пам’ятника воїну-визволителю за кошти товариства.

4 травня відбулося урочисте відкриття пам’ятника. На ньому були присутні О.Л. Павелко, А.Г. Сергієнко, голова ветеранської ради Р.М. Тимченко, учні Березівської ЗОШ, працівники Березівського СБК.
Відбувся урочистий мітинг, на якому учні декламували вірші про війну, а потім поклали квіти до могили воїна-героя.Того ж дня О.Л. Павелко, А.Г. Сергієнко, Р.М. Тимченко, працівники СБК, учні відвідали геронтологічне відділення у с. Вишневе. Вони привітали одиноких пристарілих з прийдешнім святом, вручили подарунки для відділення – знамениту "березівську" олію, більше 100 кілограмів різних круп, миючі засоби. Школярі вручили кожному мешканцю відділення квіти та цукерки.

Пайовикам господарства Т. Цибульці, Н. Бондар, В. Нечаєвій, які зараз проживають у стаціонарному відділенні в с. Вишневе, вручили грошові винагороди. Аматори сцени та учні на чолі з вчителями О.К. Кривокобильською і С.І. Лисюк подарували стареньким невеличкий святковий концерт. Хочеться від усієї душі подякувати працівникам територіального центру за їхню нелегку працю і людяність.

Привітали в цей день і учасника Другої світової війни Івана Прокоповича Гриценка. Для ветерана звучали пісні і вірші, О.Л. Павелко вручила йому грошову винагороду.

Не забули і про солдатських вдів, які піднімали на своїх плечах господарство у важкі повоєнні роки, працюючи трактористками, доярками, у рільничих бригадах. Теплі вітання і квіти, а ще грошові винагороди отримали дружини учасників війни О.В. Ліхно, Г.П. Квочка, Є.А. Кравченко.
До речі, усім їм уже за 90 років.Яскравим і різноплановим був і концерт з нагоди Дня Перемоги. Глядацький зал, який розрахований на 500 чоловік, був повністю заповнений. Перед початком концерту А.Г. Сергієнко привітав присутніх з величним святом, побажав миру, здоров’я, впевненості у завтрашньому дні. Вручив грошові винагороди воїнам-інтернаціоналістам М.Г. Чечелю, В.Г. Яровому, А.Ф. Опришку, учасникам АТО О.Г. Староконю, Ю.М. Вараві, Ю.І. Голованю, В.І. Перемоту (по дві тисячі гривень кожному).

Зазначу, що на усі ці культурно-масові заходи та винагороди було витрачено більше 50 тисяч гривень.
Наостанок хочу побажати нашим славним трудівникам, а також усім жителям нашої рідної України мирного неба, здоров’я і світлого майбутнього.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Олександр КУХАРЕНКО,
голова профспілкової організації
ТОВ “Маяк”.
Коментарі: