Мы в соцсетях
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається із Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає Міжнародна організація праці. У 2019 році МОП вирішила приурочити Всесвітній день охорони праці такій темі: “Охорона праці на роботі майбутнього”.


У рамках заходів, приурочених до Дня охорони праці, за ініціативи Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області у ТОВ “Агрофірма “Контрактова” відбувся семінар-навчання на тему: “Попередження виробничого травматизму”.

Члени колективу на чолі з директором підприємства С.В. Шишкіним та інженером з охорони праці В.С. Уховим прослухали змістовні виступи-лекції на цю тему фахівців відповідних служб.

У семінарі взяли участь начальник Покровського відділення УВД ФСС України в Дніпропетровській області М.К. Магльованна, страховий експерт цього відділення Т.В. Галаган, виконуюча обов’язки начальника Покровського районного сектору ГО ДСНС України в Дніпропетровській області Н.І. Цибулька і лікар загальної практики – сімейної медицини Покровської АЗПСМ О.О. Таращук.

Т.В. Галаган зачитала Звернення оргкомітету з підготовки та проведення у цьому році заходів з нагоди Дня охорони праці. Про психосоціальні ризики, стрес, пов’язаний з роботою, неінфекційні захворювання та про те, як їм запобігти, говорила М.К. Магльованна.

З правилами протипожежної безпеки учасників семінару ознайомила Н.І. Цибулька. Наталія Іванівна також вела мову про те, як треба поводитися у випадку виникнення пожежі, провела практичне заняття щодо користування вогнегасником. А ще вона щиро подякувала керівнику та працівникам “Контрактової” за допомогу під час гасіння пожеж у нашому районі. Закликала усіх бути коректними і обережними на природі під час відпочинку, обов’язково гасити після себе вогонь та не залишати на природі смітників.Із загальними принципами надання першої допомоги при невідкладних станах присутніх ознайомив О.О. Таращук. Олег Олексійович наголосив на тому, що, в першу чергу, наблизившись до місця випадку, слід оцінити його з точки зору власної безпеки, безпеки інших рятувальників та потерпілих (наприклад, пожежа, загроза вибуху або ураження струмом, несприятливі погодні умови, агресія, задимлення тощо). Вказав на дії, які необхідно вчинити, – повідомлення медичної рятувальної служби, оцінка стану постраждалого, перша допомога при травмах, іммобілізація (позбавлення руху при переломах кісток, ушкодженнях суглобів, нервів, великих ушкодженнях м’яких тканин),транспортна іммобілізація при ушкодженнях кісток черепа, хребта, верхніх кінцівок тощо, зупинка кровотечі.Підбиваючи підсумки семінару-навчання, М.К. Магльованна побажала усім міцного здоров’я, безпечних та комфортних умов праці, а ще миру та благополуччя. С.В. Шишкін подякував виступаючим за змістовні та цікаві лекції-навчання.

На головному фото: навчання з техніки безпеки.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Наталія ДІДОВИЧ.
Коментарі: