Мы в соцсетях
Для Березівського старостинського округу 2019 рік був насиченим та плідним. І хоча ще залишаються невирішеними багато питань з організації життєдіяльності сіл, результати злагодженої діяльності керівництва Великомихайлівської сільської ради, старостинського округу й депутатського корпусу очевидні.


Перш за все, слід відзначити прогресивне бачення розвитку округу й сучасний підхід до роботи старости сіл Великомихайлівської сільської ради Є.В. Фісака. Євгенію Вікторовичу вдається одночасно бути і старостою, і юристом, і економістом, і проєктувальником.

Ця людина дійсно знає й любить свою роботу, розуміє надважливість поставлених завдань, уміє знайти підхід до кожного жителя, завжди вислухає проблеми сільчан і за можливості допоможе в їх вирішенні. Для цього проводять сходки березівців, на яких розглядають найбільш нагальні питання життєдіяльності громади.

Разом зі старостою злагоджено трудяться його однодумці, працівники Березівського старостинського округу: спеціаліст відділу земельних ресурсів Валентина Іванівна Ковальова, завідувачка військово-облікового бюро Валентина Миколаївна Ілющенко, архіваріус Ольга Вікторівна Кухаренко, фахівець із соціальної роботи Вікторія Вікторівна Сергієнко, технічна працівниця Аліна Юріївна Романченко.

Відстоюють інтереси сільчан і депутати Великомихайлівської сільської ради, які представляють Березівський старостинський округ.

Це Валентина Григорівна Яковенко, Альона Сергіївна Кузьменко, Тетяна Олександрівна Трубнікова, Вікторія Вікторівна Сергієнко, Олена Миколаївна Михальченкова, Юрій Євгенійович Вакуленко, Геннадій Георгійович Квітка, Ахед Махмудович Еспендаров.

Зокрема й на засіданнях сесій Великомихайлівської сільської ради депутати вирішують найбільш гострі проблеми жителів Березівського старостинського округу.

Однією з таких проблем був стан мережі водопостачання в Березовому. Адже стара водопровідна система зношена, на ній часто траплялися пориви, що призводило до значних втрат води, збільшення використання електроенергії та нестабільного постачання води населенню.

Тому відповідно до рішення сесії кошти субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад спрямували саме на реконструкцію системи водопостачання.

У ході реконструкції було замінено 3,2 км металевого водогону на пластиковий, встановлено нову водонапірну башту ємністю 25 кубічних метрів, нову запірну арматуру (до речі, починаючи з 2017 року замінено близько 4 км розвідних мереж).

Ремонтні роботи, які виконували працівники комунального підприємства “Березівське” Великомихайлівської сільської ради, забрали багато часу й сил. Але й результат порадував. Після реконструкції водогону якість питної води стала значною вищою, зменшилося енергоспоживання, налагоджено безперебійне водопостачання.

Крім того, надважливим для громади є питання ремонту автошляхів. У 2019 році було зроблено капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення Березове – Тернове протяжністю 2800 м.

Також постійно проводиться ямковий ремонт доріг, які сполучають села старостинського округу з Великомихайлівкою.

У цих роботах завжди беруть активну участь, допомагають керівництво товариства “Маяк”, СФГ “Україна”, ПП “Еверест”, приватні підприємці, до спільної справи долучаються й небайдужі жителі сіл.

Благоустрій населених пунктів – ще один із головних маркерів діяльності Є.В. Фісака. Враховуючи, що влітку село завантажене сільськогосподарськими роботами, було працевлаштовано двох працівників з благоустрою, які на належному рівні підтримували чистоту на дитячому майданчику, меморіальних комплексах та прилеглій парковій зоні, доглядали сільські кладовища, обкошували під’їзні шляхи, узбіччя автодоріг.

Також на суботники з наведення порядку дружно виходять працівники Березівського старостинського округу, школи, дитсадка, будинку культури, товариства “Маяк” та інші. За символічну плату організовано безперебійне вивезення побутових відходів від дворів жителів сіл.

Високі показники роботи демонструє Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Злагоджений колектив працівників та учнів, співпраця з батьками, а, головне, – стабільне фінансове забезпечення дають змогу оновити матеріально-технічну базу закладу, покращити якість обслуговування, створити безпечне та потужне освітнє середовище.

У школі працюють гуртки спортивного, декоративно-вжиткового, вокального спрямування. Діти з батьками мають змогу спільно і без обмежень грати у волейбол, футбол, теніс, займатися у тренажерній кімнаті, розвивати свій творчий потенціал.

На належному рівні працює й заклад дошкільної освіти “Золотий ключик”, Березівський будинок культури. За участю самодіяльних артистів, сільчан проходять урочисті заходи до державних та професійних свят. Цього року вперше проведено осінній ярмарок з нагоди Покрова Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Словом, у Березівському старостинському окрузі всі працюють злагоджено, стабільно, спільними зусиллями покращують життя сільчан.

Однак роботи ще багато, адже плани у жителів громади великі. Головне, щоб у громаді панували лад і добробут.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Матеріали, надані працівниками
Березівського старостинського округу,
опрацювала Наталія КІСТРІНА.
Коментарі: