Мы в соцсетях

До відома фізичних осіб Покровського району, що утримують молодняк ВРХ у своїх домогосподарствах

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 15-02-2019, 14:34
У зв’язку з направленням на розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” (зі змінами та доповненнями) (далі – Порядок) визначено механізм використання бюджетних коштів, передбачених Міністерством агрополітики у державному бюджеті на 2019 рік за програмою “Державна підтримка галузі тваринництва” (далі – бюджетні кошти).


Бюджетні кошти спрямовуються з метою державної підтримки розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів’я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва (далі – державна підтримка).


Згідно з п. 4 частини 4 Порядку бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку: спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі – дотація за молодняк).


Згідно з п.9 дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.


Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:
- за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за гол.;
- за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за гол.;
- за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 грн. за гол.


Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.


Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної особи сільської або селищної ради (далі – органи місцевого самоврядування) копії таких документів: паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; паспорта громадянина України; довідки або договору про відкриття рахунка в банку; документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).


Зазначені документи будуть прийматися протягом бюджетного 2019 року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня в порядку черговості їх надходження.


Документи, що подаються на отримання дотації за молодняк, якому виповнилося дванадцять місяців у грудні 2018 року та січні-лютому 2019 року, будуть прийматися до 1 квітня 2019 року у разі наявності в господарстві такого молодняка на момент подання документів.


У Покровському районі за 2018 рік 137 осіб отримали дотацію за молодняк на загальну суму 277100 грн. за 293 гол. молодняка ВРХ.


Таким чином, для отримання дотації за молодняк ВРХ, що утримується в домогосподарствах населення, до1 квітня, до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня 2019 року фізичним особам необхідно звернутися за місцезнаходженням господарства до уповноважених осіб відповідної сільської або селищної ради за отриманням роз’яснень щодо підготовки вищевказаних документів.


Після оприлюднення інформації про виділення коштів на фінансування дотації за молодняк на 2019 рік та затвердження паспорта бюджетної програми в офіційних державних виданнях “Урядовий кур’єр” або “Голос України” додатково будуть надані роз’яснення для відповідальних осіб сільських або селищних рад, фізичних осіб у газеті “Покровський край” та розпочнеться прийом документів.
Публiкацiя:  Наталія Кістріна
Автор:
Андрій СІВУЛИЧ,
начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Коментарі: