Мы в соцсетях

Поки в сільраді “шукають спеціалістів” з косіння трави, село заростає бур’янами

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 7-09-2018, 14:36
У районі оголошено декадник боротьби з карантинними бур’янами. На нарадах, які проводять керівники району з сільськими та селищними головами, керівниками підприємств та організацій, постійно наголошується на необхідності очистити від бур’янів узбіччя доріг, громадські місця, вулиці, парки.

І, треба сказати, певна робота ведеться. За приклад варто поставити територію Андріївського старостинського округу. Тут, уздовж дороги, що веде до Андріївки, від бур’янів звільнено узбіччя аж до країв нив, покошено бур’яни у центрі села, на узбіччях вулиць. За порядком у селі, на під’їздах до нього слідкує родина Андрухових – генеральний директор ТОВ “Земля” В.В. Андрухов, фермер В.С. Андрухов, підприємець В.С. Андрухов. Окрім того, фермер Василь Сергійович, база господарства якого знаходиться у Данилівці, постійно підтримує порядок у селі.

Поки в сільраді “шукають спеціалістів” з косіння трави, село заростає бур’янами


Загальну картину чистоти і порядку в Березовому (узбіччя доріг і вулиць обкошені, очищено від бур’янів території виробничих підрозділів ТОВ “Маяк”) псують бур’яни біля садиби В.М. Гребенюка. Він разом із квартиронаймачем С.Г. Бондарем, незважаючи на неодноразові звертання старости Є.В. Фісака, не можуть навести порядок біля оселі.
Чималий обсяг робіт із боротьби з бур’янами виконано на території населених пунктів Покровської ОТГ, у Катеринівській сільській раді, селищі Просяна, Маломихайлівці та Гаврилівці.

Кажуть, обличчя села – в’їзд до нього. Коли в’їжджаєш у Великомихайлівку, в очі кидаються не стільки вибоїни на центральній вулиці, як бур’яни на її узбіччі та під дворами окремих жителів села. Центральний парк – у бур’янах та смітниках. Немає порядку і на території торгових закладів у центрі села та навколо них. Але зайдіть на подвір’я Великомихайлівської ЗОШ – вся територія ніби “вилизана”, ніде не побачиш і бур’янини.А от через дорогу від школи – колишній сільський базар. Вхід до нього, як і сама територія, заросли бур’янами, за якими скоро заховаються торгові столи. Біля сільського музею теж порядок, а через вулицю – бур’янини ледь не по пояс. А що говорити за узбіччя вулиць, що віддалені від центру села, покинуті садиби та пустирі? Там розкошують бур’яни різних сортів і різної величини.

З побаченого видно, що у школі є справжній господар, як і в музеї, а от у селі... Робіть висновок самі. На запитання першого заступника голови РДА В.П. Рибачука чому не ведеться боротьба з бур’янами, відповідь сільського голови С.М. Дегтярьова була приблизно такою:

– Шукаємо спеціалістів!

Тож дати в руки бензокосу, на переконання Сергія Миколайовича, можна тільки спеціалісту. Та ще, мабуть, і з дипломом.

Поки в сільраді “шукають спеціалістів” з косіння трави, село заростає бур’янами, а люди, що страждають на астму, потерпають від бездіяльності землевпорядника ради, сільського голови.
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
К. МИКОЛАЙЧУК.
Коментарі: