Мы в соцсетях
«Мій сусід постійно жене у себе в хаті самогон. Мені це спричиняє багато незручностей, але на мої зауваження він не реагує. Мовляв, сьогодні це вже не забороняється. Чи справді це так?» — запитує Григорій В. із м. Яворова Львівської області.


НІ, сусід чинить протиправно. Навіть якщо самогон удома він виготовляє для своїх потреб, відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення (стаття 176-та «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення»). У ній зазначено, що виготовлення або зберігання без мети збуту самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва, виготовлення або зберігання без мети збуту відповідних апаратів тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто до «алкогольного» штрафу сусіда можуть притягнути.

http://www.silskivisti.kiev.ua
Публiкацiя:  Леся Бабкіна
Автор:
Ліна ПАСЬКО.
Коментарі: